Gönderen Konu: Yazıcımın Renkleri Karışıyor...  (Okunma sayısı 4945 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kimyaci

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
Yazıcımın Renkleri Karışıyor...
« : 21 Nisan 2009, 22:21:00 »
mrb. benim hp 1510 püskürtmeli renkli yazıcım var. Rnkli bir fotoğrafı word de düzelttim çıktı aldım .defalarca denedim ama resim kırmızı sanki yanmış gibi çıkıyor. ayarlarını denedim karşıtlık parlaklık sıcak renkli vs. olmadı. daha önce den prob. yoktu. ama bunu nasıl düzeltecem bilmiyorum yardım lütfen teşekkürler.................
---------

b u arada kartuşu da yeni doldurdum sayılır.............
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2009, 23:43:59 Gönderen: <MEHMET> »

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
Ynt: yardım lütfen...........
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2009, 23:43:24 »
Sorun kartuşunuzun dolumu ile ilgili olabilir. Kartuşunuzu dolduran kişi/kişiler renklerin yerini karıştırmış olabilirler. Yazıcınıza bir sınama sayfası yazdırmayı deneyin. Eğer renklerde bir problem olmaz ise diğer çözümler üzerine yoğunlaşalım...
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

Çevrimdışı era9750

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2009, 22:42:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sorun kartuşunuzun dolumu ile ilgili olabilir. Kartuşunuzu dolduran kişi/kişiler renklerin yerini karıştırmış olabilirler. Yazıcınıza bir sınama sayfası yazdırmayı deneyin. Eğer renklerde bir problem olmaz ise diğer çözümler üzerine yoğunlaşalım...
evet sorun dolum yapılmasından kaynaklanıyordur..  Çözüm için orjinal kartuş gerekebilir.. Genelde bu tür sorunlarda sebep dolumun iyi yapılmadığından oluyor..

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2009, 22:42:06 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor