Gönderen Konu: ses sorunum var çözdüm bu sefer başka yardım edin lütfen?  (Okunma sayısı 3404 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ferhat00

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
mrb arkadaşlar.bilgisayarıma format çektim sonra ses kartını yükledik uyumlu değilmiş.onu sildik tekrar başka yükledik sorun kalktı bilgisayarda ses geliyor ama şimdide klavyeden volume ayarları ve mute boşa çıktı.ve bilgisayardaki ses denetimide aynı.ayarları kapatıyorum tümünü sessiz yapıyorum ses yine çalıyo veya tümünü açıyorum yine aynı ayarda çalıyo? hepsi boşta bi işe yaramıyo?ben bu sorunu nasıl çözebilirim bilen arkadaşlardan yardım lütfenn?

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
Ynt: ses sorunum var çözdüm bu sefer başka yardım edin lütfen?
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2009, 13:50:22 »
Bilgisayarınızın marka ve modeli nedir acaba?Notebook kullanıcısımısınız?

Çevrimdışı mehmet orçan

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2009, 22:19:19 »
benimde hoparlör çalışıyor kulaklık  çalışmıyor kulaklık jak'ını kasanın arkasına takınca çalışıyor fakat ön taraftaki girişe taktığımında çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler :(

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2009, 02:21:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
benimde hoparlör çalışıyor kulaklık  çalışmıyor kulaklık jak'ını kasanın arkasına takınca çalışıyor fakat ön taraftaki girişe taktığımında çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler :(

Bilgisayarınızdaki driverlardan kaynaklı bir problem gibi gözükmekte..Sesle ilgili tüm driverlarınızı yüklediniz mi acaba?

Çevrimdışı Hakan ERTÜRK

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 8
  • "Hayat; şairinde dediği gibidir bazen!"
    • Hakan ERTÜRK
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2009, 11:33:44 »
Eğer masaüstü bilgisayarı kullanıcısı iseniz. Klavyenizin ve Anakartınızın markası nedir

Bazı bilgisayarlar toplandığında kasanın ön tarafında bulunan jak girişleri anakarta monte edilmediği gözlenmektedir. Büyük olasılıkla sizin bilgisayarınızın da böyle bir sorunu var. Hoparlör girişi takılı olup mikrofon girişi takılmamış olabilir. Deneyimli bir arkadaşınızla bunu kontrol edebilir ve yahut en yakın bir servise gösterebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2010, 11:35:27 Gönderen: Hakan ERTÜRK »
"Her şeyin bir kolay yöntemi vardır." (Hakan ERTÜRK)

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2009, 11:33:44 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor