portakal

Gönderen Konu: Portmantoyu Bilgisayarda Çizmek İçin Uygun Bir Program Arıyorum.  (Okunma sayısı 2286 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mevla

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Merhaba benin aklımdakı portmantoyu bilgisayarda çizmem gerekiyor hangi programı nerden indirebilirim bilgisi olan benımle paylaşırsa çok teşekkür ederim

Düzenleme:Konu başlığının tamamı büyük harflerle yazıldığı ve ilgi çekici başlık oluşturulduğu için başlık tarafımdan değiştirilmiştir.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2009, 14:28:12 Gönderen: Faik Özkara »

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 112
  • İran Prensi Resimdekiler Montajdır
Autocad veya Corel DESIGNER Technical Suite ile çizmeyi deneyebilirsiniz gerçi çizip ne için kullanacağınızı da bilmiyorum
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2009, 14:29:03 Gönderen: Faik Özkara »
Gökşen PASLI

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
ADeko Mutfak çizim programını önerebilirim.Genelde bu program Mutfak çizmek için kullanılıyor bildiğim kadarı ile ama bunun yanısıra banyo dolabı,mobilya,yatak odası,çocuk odası,portmanto,dükkan dekorasyonu gibi çizimleri de çizebiliyorsunuz.

You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı M. Hakan IŞIK

• Cyber-Security
  • Çırak
  • Toplam: 178
Bilgisayar kullanım düzeyinizin ve grafik yazılımları hakkındaki yeteneklerinizin ne olduğunu belirtmemişsiniz. Ayrıca biz paylaşımı deneme sürüm olarak yaparız. Siz sormadan biz yanlış anlamlar yüklenmemesi için betirtmakte fayda görüyorum.

Gereken bilgi verilecek olursa daha sağlıklı yardım edebiliriz.

Kolay gelsin

Çevrimdışı BiBLiYoMaN

• Çömez
  • **
  • Toplam: 12
  • Asortik de değilim wu-tangle kortizon!
    • msn spaces
Google SketchUp programını kullanabilirsiniz.Program ücretsiz ve her düzeyde kullanıcıya hitap ediyor.Model havuzundan binlerce modele ulaşabilirsiniz ayrıca.

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor