Gönderen Konu: video indirme programı tavsiyesi  (Okunma sayısı 15313 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gökhan90

• Çömez
  • **
  • Toplam: 3
video indirme programı tavsiyesi
« : 12 Eylül 2009, 18:19:30 »
video  indirme programı konusunda en iyi ve en kullanışlı olan videoget adlı programdır.videolarınızı istediğiniz formatta indirebiliyorsunuz böylece videoyu çevirmek için başka bir programa ihtiyacınız kalmıyor.örneğin herhangi bir sitede izlediğiniz videoyu mp3 şeklinde indirebiliyorsunuz.
ikinci yol ise  mozilla adlı programı kullanarak indirebiliyorsunuz .Mozilla Firefox'un DownloadHelper eklentisini kullanarak bütün videoları indirebilirsiniz .videoları izleyebilmek için k-lite adlı program gerekmektir .yada video dönüştürme programına ihtiyaç duyulmaktadır(video dönüştürme programı konusunda xilisoft en iyisidir).
eğer ben internet explorer dan başka tarayıcı kullanmam diyorsanız son bir yolda internet dowkoad manager programını kullanmanızdır.bu programla hem dosyalarınız daha hızlı iner hem bütün videolarını indirebilirsiniz.

not:xilisoft.internet dowload manager,videoget ücretli programlardandır   ;)

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
Ynt: video indirme programı tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2009, 18:28:05 »
Önerileriniz güzel.Özellikle Mozilla Firefox Web Browser'i kullanıyorsanız Download Helper eklentisini muhakkak yüklemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.Video Get'i bilgisayarı ilk aldığım zamanlar kullanmıştım ve sonradan ne olduysa URL'leri kabul etmemeye başladı.Bende Download Helper eklentisini kurdum.Download Helper Video Get programından çok üstün.
You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı Portofino

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2009, 18:31:12 »
Download Helper eklentisini uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum, kesinlikle öneririm :) Onun dışında IDM programında da böyle bir özellik var denemenizi öneririm ;)
''Bu maskenin altında bir fikir var, ve fikirler kurşun geçirmezdir!"

Çevrimdışı Teknisyen

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2009, 14:17:31 »
en güzeli ve hızlısı hatta kolayıı reakplayerin son versiyonunu yükleee gerisini düşünme her vide olan yerde sana ufak bloncıuk içinde uyarı veriri indirim mi diyeee

saygılarrr

Çevrimdışı Fatih Emektar

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 214
  • ..::ESKİŞEHİRSPOR::..
« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2009, 18:06:12 »
Eğer moziila firefox kullanıyorsanız download helper eklentisi, internet explorer kullanıyorsanız orbit download programı var. Bu programı çalıştırıp videonun üzerine geldiğinizde get it diye bir yazı çıkacak. O yazıya tıklayıp indirebilirsiniz.
Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!

Çevrimdışı gökhan90

• Çömez
  • **
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2009, 03:40:54 »
en güzeli ve hızlısı hatta kolayıı reakplayerin son versiyonunu yükleee gerisini düşünme her vide olan yerde sana ufak bloncıuk içinde uyarı veriri indirim mi diyeee

saygılarrr
eğer yazmak istediğiniz real player ise o program belki hızlı olabilir fakat bilidiğim kadarıyla video dönüşümü yapamıyor.video dönüşümü yapamıyor.videoget ve dowloadhelper da dönüşüm özelliği var.özellikle videoyu mp3 e çevirmek istiyorsanız bu iki programdan en kullanışlı olanlarıdır.

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2009, 12:10:44 »

saygılarrr

Real player bende kullanıyorum fakat bazen linkleri indirmiyor.Video yu indirmek için download butonuna bastıgınızda bazı videolarda sadece link indiriyor.Aynı videoda sayfayı yenileyip indirmeye çalıştığınızda indiriyor.Yanı tutarlı değil!!

Çevrimdışı coco

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2009, 23:32:28 »
Önerileriniz güzel.Özellikle Mozilla Firefox Web Browser'i kullanıyorsanız Download Helper eklentisini muhakkak yüklemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.Video Get'i bilgisayarı ilk aldığım zamanlar kullanmıştım ve sonradan ne olduysa URL'leri kabul etmemeye başladı.Bende Download Helper eklentisini kurdum.Download Helper Video Get programından çok üstün.
Güzel Ama bu DownloadHelper Eklentisi sadece flv olarak indiriyor diğer formatlara dönüştürebilmek için Tescil Kodu İstiyor :-[
Akıl en iyi savunma silahıdır
  Mermisi sözcüklerdir!

karakabus_

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 11 Ekim 2009, 08:10:03 »
Güzel Ama bu DownloadHelper Eklentisi sadece flv olarak indiriyor diğer formatlara dönüştürebilmek için Tescil Kodu İstiyor :-[

bende mozilla firefox'un download helper eklentisini kullanıorum hiç böyle olmadı. mesela facebook'a .mp4 formatlı video yüklediğimde o videoyu .mp4 formatında indirebiliyorum. kısacası izlediğiniz video hangi video formatında ise o formatta iner.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2009, 08:15:42 Gönderen: Samet Bay »

Çevrimdışı rcpdesign

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2010, 17:15:30 »

en iyi video download yöntemi

Çevrimdışı gökhan90

• Çömez
  • **
« Yanıtla #10 : 13 Ağustos 2011, 01:15:08 »
konuyu açalı bayayı bir olmuş fakat geçen bu süreçte araştırmalarıma devam ettim ve bir yol daha buldum.Belki bazılarınız bilebilir fakat bilmeyenler için söylemek isterim.
şimdi bizim bildiğimiz yolları bir sıralarsak
mozillanın flashgot+downthemall  veya flashgot+video download helper eklentilkeri ile
internet download manager ile bu ikisi en çok kullanılan yollardan biri diğer yollar youtube downloader gibi indirme programları ile indirme.Bende deneme yaparken yeni bir prohram daha buldum.Adı 'Any Video Converter'.Bu program video dönüştürme programı olmasına karşın  internetten videoları indirebilirsiniz.Bilindiği gibi ücretsiz olan bu program video dönüştürme işlemi görüdüğü gibi video indirme işlemini de gerçekleştiryor.İndirmeyi yaparken videoyu düönüştürebiliyor.Şahsen test ettim sonuç olumlu,bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz.Denemenizi öneririm

Çevrimdışı Lotus Expeditor

• Çırak
  • Toplam: 69
  • Lotusun tekiiiiiiiiiii
« Yanıtla #11 : 13 Ağustos 2011, 18:57:27 »
Ad: Free Download Manager
Tür: İndirme ve Yükleme Yöneticisi
Boyut:6.4 mb
Lisans: GNU GPL (Ücretsiz)
-----------------------------------------
FDM dosya yükleme ve ya indirmenize yarayan bir yardımcıdır. Torrent özelliği sayesinde Bittorrent ağlarından dosya çekebilirsiniz.
--!!OPTİMİZE EDİLEBİLİR!!-- üç farklı indirme kipi sayesinde hem sörf hızınızdan kaybetmeden hemde ağı yavaşlatmadan indirmelerinizi yapabilirsiniz. Videolarınızın ve müziklerinizin İNDİRİLMİŞ BÖLMLERİNİ izleyebilirsiniz.(Format desteği az olduğundan VLC Playeri öneririm.) Adobe Flash indirme desteğide sağlar. Eğer gece indirme yapacaksanız isteğinize göre indirmeden sonra bilgisayarı kapatmasınıda sağlayabilirsiniz. İndirmelerinizi zamanlayabilir ve tarayıcılardaki linklerle ilişkilendirbilirsiniz. SİTE indirme desteğide vardır.
-----------------------------------------
Hadi daha ne duruyoursunuz aşağıdaki linkten indirin ve indirmenin ne olduğunu unutun. ;D
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Bilişim Forum

« Yanıtla #11 : 13 Ağustos 2011, 18:57:27 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor