portakal

Gönderen Konu: ekran kartı drivers sorun  (Okunma sayısı 6834 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ediz

• Çömez
  • **
  • Toplam: 0
ekran kartı drivers sorun
« : 24 Eylül 2009, 03:32:17 »
nvidia geforce fx 5200 ekran kartım var format attıktan sonra kendi cd sinden drivers ini yükleyince ekran rengi bozuldu simgeler büyüdü ekran bozuldu sistem geri yükleme yaptım düzeldi tekrar yükledim yine bozuldu bu sefer internetten drivers indirdim yükledim yine bozuldu Kısacası drivers yükleyemiyorum ne yapmam lazım ??? ??? ???

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
Ynt: ekran kartı drivers sorun
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2009, 11:27:11 »
Yükledikten sonra ekran kartının yani NVIDIA Control Panel den ayarları yapmayı denediniz mi?
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı meltem61

• Çömez
  • **
  • Toplam: 5
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2009, 18:39:29 »
Görüntü özellikleri ni açınca renk kalitesi kaç bit ??

Ekran çözünürlüğü ne kadar? Ordan düzeltemiyormusun?
||| meltem  |||

Çevrimdışı ediz

• Çömez
  • **
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2009, 22:46:02 »
Ekran tamamen bozuluyor renkler birbirine giriyor o anda aklıma sadece sistem geri yükleme yapıp düzeltmek geldi drivers yükleyince böyle oluyor nedeni ne acaba 2 defa drivers yükledim ikisinde de böyle oldu. Herhalde drivers yüklemediğimden mi motogp2 oyunu yükledim oyuna girmiyor "failed to initialize directx" diyor

Çevrimdışı mehmet suat

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2010, 19:05:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nvidia geforce fx 5200 ekran kartım var format attıktan sonra kendi cd sinden drivers ini yükleyince ekran rengi bozuldu simgeler büyüdü ekran bozuldu sistem geri yükleme yaptım düzeldi tekrar yükledim yine bozuldu bu sefer internetten drivers indirdim yükledim yine bozuldu Kısacası drivers yükleyemiyorum ne yapmam lazım ??? ??? ???
kardeş aynı sorun bendede oldu benimde ekran kartı geforce fx5500 drivers indirdim görüntü bozuldu sonra aklıma driversi c ye indirdiğim geldi sonra sırayla C:\NVIDIA\Win2k\175.19\English e girdim setup a girdim olduuuuuuu

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2010, 19:05:24 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor