ANKETLER > Aktif Anketler

En İyi Antivirüs Çözümü Sizce Hangisidir? [ 2010 ]

(1/16) > >>

Ahmet Küçüktığlı:
Güvenlik yazılımlarındaki edindiğiniz bilgi ve deneyimleri burada tartışarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bölükbaşı:
Bit Defender seçim yaptım.

Sebep olarak sistemi yormaması düşük kapasiteli bilgisayarlarda bile sistemde ağırlık yaratmaması ve virüslere karşı başarılı diyebileceğim bir Antivirüs programı olması.(Ücretli)

Free yazılımlarda Tabiki Avira Antiviri seçerdim .

Faik Özkara:
Kaspersky İnternet Security 2009 Antivirüs programını kullanıyorum.Bilgisayarımdaki Ram 512 MB. + 1 GB Ram ilave ettiğim zaman Kaspersky İnternet Securtiy 2010 Antivirüs programını yükleyeceğim.Çünkü 2010,512 MB Ram ile kasıyor.BitDefender ve Kaspersky bu iki Antivirüs programlarından şaşmayın derim. ;)

ibrammm:
You are not allowed to view links. Register or LoginKaspersky İnternet Security 2009 Antivirüs programını kullanıyorum.Bilgisayarımdaki Ram 512 MB. + 1 GB Ram ilave ettiğim zaman Kaspersky İnternet Securtiy 2010 Antivirüs programını yükleyeceğim.Çünkü 2010,512 MB Ram ile kasıyor.BitDefender ve Kaspersky bu iki Antivirüs programlarından şaşmayın derim. ;)

--- Alıntı sonu ---
benim de ram 512 ama Kaspersky İnternet Security 2009 u kullanamadim kastigi icin, nod 32 kullaniyorum su an cok iyi koruma sagliyamadigini bildigim halde (mecburen) guvenlik yazilimlari hakkinda soyluyecegim su en iyi olan yok, farkli donemlerde farkli yazilimlar kendini gosteriyor..

Necati GÜNER:
You are not allowed to view links. Register or LoginGüvenlik yazılımlarındaki edindiğiniz bilgi ve deneyimleri burada tartışarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

--- Alıntı sonu ---

Ahmet genel anlamda üyeler en az 2 antivirus programına güveniyorlar. (Ben dahil :) ) seçenekler olarak 2 seçim yapabilsek daha iyi olurmuydu acaba?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git