Gönderen Konu: Bence Bilişim Rüzgarı Foruma Yeni moderatörler alınmalı !  (Okunma sayısı 2635 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı supportes89

• Çömez
  • **
  • Toplam: 0
    • Sen Sadece Hayal Et
Öncelikle Bilişim Forumun içerik ve şuanki bilgili moderatörler bakımında çok iyi bir forum sitesi olduğunu belirtmek istiyorum.Bayadan beri forumu takip ediyorum online üye sayısı ve yeni konu sayısı çok düşük (Televizyon Programının forum sitesi olmasına rağmen ve Türkiye'nin televizyonu TRT)
Forum sitesi popülerliğini yeniden kazanması için yeni bilgili moderatörler alınması ,gereksiz forum içeriğinin temizlenmesi ve yeni bir forum temasıyla desteklenmesini öneririm
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2009, 13:30:49 Gönderen: supportes89 »
Türkiye'nin Resmi Dili TÜRKÇE'dir

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
Ynt: Bence Bilişim Rüzgarı Foruma Yeni moderatörler alınmalı !
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2009, 16:15:15 »
Forum aktifliği eski yıllara göre dediğiniz gibi düşük. Şu an Bilişim Rüzgarı programı sona erdiği için hiç birşey belli değil. Yapım Ekibinden aylarca cevap bulamadığımız sorunlar var. Dolayısıyla yeni moderatör alımı ve tema ile ilgili bir takım değişiklikler şu an için hayal...
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı Bölükbaşı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 160
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2009, 19:38:21 »
Duruma başka pencereden bakarsak;

Forumda neredeyse her konunun çözüm ve yorumu bulunmakta, biraz araştırmak gerekli.

Ama en son güncel Teknolojik yenilikler ve haber eklentilerini arttırmak iyi olacak.

Çevrimdışı süngerbob

• Çaylak
  • Toplam: 5
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2009, 17:06:36 »
benim foruma yazdığım bütün sorunlarıma cevap verildi ilgi alaka diğer forumlara göre üst düzeyde bence..
Beklediğim Sözler Bunlar Değil

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2009, 17:06:36 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor