portakal

Gönderen Konu: Office de küçük resim eklemede sorun  (Okunma sayısı 4220 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı soruisareti1

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Office de küçük resim eklemede sorun
« : 02 Aralık 2009, 11:24:17 »
Office 2007 de(eski sürümde de aynı hatayı veriyordu.2007'ye yükseltme yaptım yine aynı sorun var.) küçük resim eklemek istiyorum.Ekle-Küçük resim yaptığımda "Clip Organizer işlemi tanımlayamıyor.Böyle bir arabirim desteklenmiyor.Hata kodu 0x80004002" şeklinde hata veriyor.Tamamı tıkladığımda da arama listesi açılıyor.Fakat hiçbir resim bulunamıyor.
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2010, 17:22:39 Gönderen: Faik Özkaraℂ⋆ »

Çevrimdışı By_Metin

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 93
  • "En Bilgin Kişi Bilmedigini Bilen Kişidir"
    • Gözat...
Ynt: Office de küçük resim eklemede sorun
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2009, 14:21:25 »
İşletim sistemi vista veya windows 7 mi?

Clip Organizer veritabanıyla bağlantınız kesilmiş olabilir. Aşağıdakilerden birini deneyin:

* Resim Ekle görev bölmesindeyseniz (görev bölmesi: Bir Office uygulaması içinde, sık kullanılan komutları sağlayan bir pencere. Konumu ve küçük boyutu bu komutları dosyalarınız üzerinde çalışırken kullanabilmenizi sağlar.) (bir Office ürününde), görev bölmesini kapatıp yeniden açın.
    * Clip Organizer'ın bağımsız sürümünü kullanıyorsanız, Dosya menüsünde, Çıkış seçeneğini tıklatın ve sonra Clip Organizer'ı yeniden başlatın.

« Son Düzenleme: 24 Ocak 2010, 17:22:59 Gönderen: Faik Özkaraℂ⋆ »
"Bitti"

Çevrimdışı soruisareti1

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2010, 14:35:51 »
vista veya windows 7 kullanmıyorum.Fakat vista görünümlü windows xp kullanıyorum.Acaba sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi?Ayrıca bağımsız bir Clip Organizer kullanmıyorum.Böyle bir durumda ne yapsbilirim?
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2010, 17:23:12 Gönderen: Faik Özkaraℂ⋆ »

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2010, 14:35:51 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor