portakal

Gönderen Konu: Epson sayfa sorunu  (Okunma sayısı 4624 defa)  Share 

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı delismen

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Epson sayfa sorunu
« : 05 Aralık 2009, 14:44:01 »
Arkadaşlar epson dx8400 marka yazıcım için dolan kartuş almıştım ama her seferinde siyah kartuşu tanımıyor. Bu soruna bir çözüm var mı? Bir kaç defa söküp taktıktan sonra görüyor ama bu defa da çıktı alırken sayfa bozuk çıkıyor? Sorun benden mi yoksa yoksa kartuştan mı anlamadım. Benzer sorun yaşayan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim...

Çevrimdışı meltem61

• Çömez
  • **
  • Toplam: 5
Ynt: Epson sayfa sorunu
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2009, 19:54:35 »
Bende epson kullanıyorum. Böyle bi sorun yaşamadım ancak, epson marka yazıcılar da dolum kartus sorun yaratıyor... Orjinal kartus almalısınız her seferınde.

Ama şu yöntemi de deneyebilirsiniz. Kartuşun okuyucusunu silgi ile silmeyi deneyin...
||| meltem  |||

Çevrimdışı delismen

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2009, 00:34:36 »
meltem61 sağolasın silgi ile silmeyi denemedim ama dolan kartuşları tanımadığı takdirde söküp tekrar takarark sorunu kısmen de olsa hallettim sayılır. Yalnız bu defa da bir kaç çıktıyı sorunsuz aldım ama bir kaç çıktıdan sonra tekrar silik çıktı vermeye başladı yazıcı. Aradan bir kaç gün geçti tekrar denedim gene bir kaç çıktı aldım sorunsuz, sonra gene silik çıktı almaya başladım. Mürekkepler dolu ama çözemedim bir türlü.

Çevrimdışı meltem61

• Çömez
  • **
  • Toplam: 5
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2009, 11:33:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
meltem61 sağolasın silgi ile silmeyi denemedim ama dolan kartuşları tanımadığı takdirde söküp tekrar takarark sorunu kısmen de olsa hallettim sayılır. Yalnız bu defa da bir kaç çıktıyı sorunsuz aldım ama bir kaç çıktıdan sonra tekrar silik çıktı vermeye başladı yazıcı. Aradan bir kaç gün geçti tekrar denedim gene bir kaç çıktı aldım sorunsuz, sonra gene silik çıktı almaya başladım. Mürekkepler dolu ama çözemedim bir türlü.

epson kartuşlarda dolum işlemi ne kadar yapılsa da güvenilir değil okuyucu olduğu için.. Epson orjinal kartuşları biraz pahalı ama yazıcının sorunsuz bi şekilde çalışmasını istiyorsanız kesinlikle orjinal kartuşları öneririm.
||| meltem  |||

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2009, 11:33:23 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor