portakal

Gönderen Konu: Gom Player Alt Yazı Sorunu  (Okunma sayısı 13074 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdalbaba239

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Gom Player Alt Yazı Sorunu
« : 04 Ocak 2010, 22:28:52 »
İyi akşamlar arkadaslar,

Su an Bilgisayarımda Leopard Xp Mac OS X yüklü, Gom playerden film izlediğimde alt yazıyı üzerine sürükleyip bırakmama rağmen alt yazı gözükmüyor K lite Mega Pack Son sürüm Yüklü , Gom playerde Alt yazıyı göster seçeneği açık. Acaba sorun ne olabilir ? bundan 2 gün önce pc ye format attım, formattan önce gayet iyi gösteriyordu şu an göstermemesini anlayamadım bir çözüm yolu önerecek olan var mı ?

İyi akşamlar ...

Çevrimdışı Ergün_Poyraz

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
    • www.poyrazweb.hizmetleri.net
Ynt: Gom Player Alt Yazı Sorunu
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2010, 22:40:40 »
GOM playerde altyazı ayarı için bazı tuş kombinasyonları var...
ALT+B , ALT+PAGEUP , ALT+PAGEDOWN
bunları bir deneyin....

Seçeneklerde vieo kısmında,vieo out put bölümü var ordan "Overlay Mixer (Recomended) seçeneğini kullan.Bieşey değişmeyecek.
Tekrar filmi aç altyazıyı sürükle ve filmi kapat.Sol altta uyarı olarak windows aero,basic olarak değiştirildi diyecek.
Bundan sonra herhangi bir sorun çıkmayacaktır,fakat bundan sonra film izlerken,başlattığında ve kapattığında filmi
ekranda anlık kararma olacak,buda aeronun kendisini kapatıp açtığı içindir.Bende ısrarla gom kullanıyorum,bendede aynı
şekilde.Umarım yardımcı olmuşumdur.
poyraz

Çevrimdışı S£rkan

• Çömez
  • **
  • Toplam: 2
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2010, 16:36:11 »
Bilgisayarında programı kaldırıp tekrar yüklemeyi dene veya o çözüm bulmazsa ve programın yeni bir sürümü varsa programı güncelleyip bir de öyle deneyin.
Ben genelde bu gibi ufak sorunlarla karşılaştığımda programı kaldırıp tekrar yüklerim en basit çözümü genelde budur.

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2010, 16:36:11 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor