portakal

Gönderen Konu: Kulaklık Tavsiyesi ?  (Okunma sayısı 4664 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı F1

• Çaylak
  • Toplam: 37
Kulaklık Tavsiyesi ?
« : 04 Şubat 2010, 02:26:50 »
merhaba arkadaşlar, kulaklıkla ilgili bölüm bulamadım ben de yakın konu olur diye buraya açtım

yakın zamanda bir kulaklık almayı düşünüyorum, kullanım amacım müzik dinlemek (amatör olarak montaj amaçlı) ve oyun için

100 TL' yi aşmayan, sizin kullanmış oldugunuz veya fikriniz olan bir ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler
Bilgi Sınırı Olmayan Bir Denizdir. Bilgi Dileyense Denizlere Dalan Bir Dalgıçtır.

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 22
  • Teşekkürler...
Ynt: Kulaklık Tavsiyesi ?
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2010, 20:59:53 »
kesinlikle Sonny derim onun kadar profesyonel yoktur sanırım.Zaten bu işin uzmanı da Sonny ondan şaşma derim orjinalini al ama çakma sonny işine yaramaz o kadar

Çevrimdışı F1

• Çaylak
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2010, 06:50:30 »
Teşekkürler tavsiyen için ama ben bu kadar genel bir cevap beklemiyordum :) Daha açık söyliyim o zaman, belirttiğim kullanım alanları doğrultusunda bana modeli ile birlikte bir kulaklık tavsiyesi olan ?
Bilgi Sınırı Olmayan Bir Denizdir. Bilgi Dileyense Denizlere Dalan Bir Dalgıçtır.

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2010, 12:56:47 »
Tavsiyem bu markaların birini seçmen:

Plantronics, Sennheiser

Bunlar kulaklık sektöründe lider firmalar. Özellikle Plantronics. Aya ilk çıkan Neil Armstrong'un kulaklığını bile onlar yapmış :D :o
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Çevrimdışı F1

• Çaylak
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2010, 14:29:56 »
creative'in fatality modeli hakkında da olumlu yorumlar okudum, acaba Plantronics, Sennheiser serisi 100 TL altındaki ürünler ile creative fatality arasında bir karşılaştırma yapsak tercihen hangisi olmalı?

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2010, 09:17:11 »
Ben Plantronics A90 Kulaklık kullanıyorum. Üzerinede kulaklık tanımam :) Benim tercihim bu iki markadan yana olurdu.
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Çevrimdışı jackal1984

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #6 : 22 Nisan 2010, 16:51:09 »
dostum dediğin creative fatality kulaklıkda olur ama ben bunun yeni modeli SB Arena Surround kullanıyorum. belirttign gibi kullancaksan içinde ses kartı var gerçektn müthiş bir sesi var kulaklgın. mağazasında gördüm ben gayet başarılı birde http://creativeci.wordpress.com/page/2/ adresinden bak araştır derimm.

Arkadaşım vermiş olduğum uyarıya aldırış etmiyorsun.Bu yüzden yönetici haklarımı kullanıyorum senin için.Umarım bu senin için ders olur.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2010, 20:41:05 Gönderen: Faik Özkara »

Bilişim Forum

« Yanıtla #6 : 22 Nisan 2010, 16:51:09 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor