Gönderen Konu: neden böyle oldu  (Okunma sayısı 4107 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vollmond

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
neden böyle oldu
« : 14 Şubat 2010, 15:01:28 »
Arkadaşlar son zamanlarda bilgisayarım interneti açmıyor ya sunucu bulunamadı diyor veya sürekli bağlantı kesiliyor buraya yazarken bile  sürekli adsl gidiyor müşteri hizmetlerini aradım modemim de bi problem yok combofix le tarattım virüs taraması yaptım nod 32 kullanıyorum anti spyware ile tarattım daha ne yapmam gerek görev yöneticisinde farklı çalışan bi program yok lütfen internette dolaşamıyorum artık süreli bağlantı yenile yapıyorum ağ bağlantılarına baktığımda sınırlı bağlantı veya bağlantı yok diyor firefox tarayıcım onunda çerezlerine kadar herşeyine izin verdim yapmadığım ne kaldı ayrıntılı açıklarsanız sevinirim

Çevrimdışı Tekno_Sever

• Çaylak
  • Toplam: 6
  • T€Kn0|0j!y1 §€\/!Y0Rµl\/l
Ynt: neden böyle oldu
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2010, 15:13:46 »
ip numarana girip kurulum yaptın mı?
I l_ () \/ € Y 0 µ T £ l< l\l 0
T £ l< l\l 0 _ § € \/ £ R

Çevrimdışı yılmaz birlikbaş

• Çaylak
  • Toplam: 15
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2010, 22:00:57 »
Öncelikle TTelekom'a başvurarak bağlantı hızınızı ölçtürmelisiniz.

Ayrıca zararlı nedeniyle de bu sorunları yaşıyor olabilirsiniz.Zararlı ile mücadele yöntemlerini uygulamanız, eğer bilmiyorsanız bu çalışmaları yapabilenlerden yardım almalısınız.

Çevrimdışı Yasin MENEKŞE

• Usta
  • Toplam: 74
  • " Hayal Kurmak Bilgiden Daha Önemlidir. "
    • Kişisel Sitem
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2010, 00:49:34 »
hattının gitmesi büyük ihtimalle ttnetin 8 mb hız yükseltmesinden kaynaklanıyordur. daha önce böyle birşey yapmadıysa tabiyki eğer yeni bağlattıysan evindeki hattanda kaynaklanıyor olabilir tabi birde ev telefonunuz çalışıyormu??? yoksa arada düşüyormu hattan?
AkzoNobel Kemipol - Kansai Altan'da Laboratuar Teknisyeni 

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 22
  • Teşekkürler...
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2010, 20:22:42 »
modeminize sürekli reset atıyor musunuz? Eğer atıyorsanız sorununuz bundan olabilir.Modem ile fazla oynmayın derim.

Çevrimdışı daemon400

• Çırak
  • Toplam: 25
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2010, 23:58:18 »
slipterda sorun olabilir ya da modeme giden telefon kablosu bir yerden kırılmış olabilir
Küçük işleri iyi yapmak, büyük işleri daha iyi yapabilmeye giden yoldur.

Çevrimdışı Vollmond

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2010, 00:12:28 »
Arkadaşlar sorununmu çözdüm bir teknik servise danıştım ve internet hızımın 8 mb hıza yükseltilmesinden ve alt yapının bunu kaldırmadığını söyledi müşteri hizmetlerini aradım eski hızıma düşürülemiyeciğini ve hattımla ilgili hızı kaldırabilecek ayarlama yapacaklarını söylediler ve bu gün hiç bir bağlantı kesilmesi olmadı 8 mb yükseltipte sorun yaşayanlar böyle yapabilir

Çevrimdışı Yasin MENEKŞE

• Usta
  • Toplam: 74
  • " Hayal Kurmak Bilgiden Daha Önemlidir. "
    • Kişisel Sitem
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2010, 00:19:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Arkadaşlar sorununmu çözdüm bir teknik servise danıştım ve internet hızımın 8 mb hıza yükseltilmesinden ve alt yapının bunu kaldırmadığını söyledi müşteri hizmetlerini aradım eski hızıma düşürülemiyeciğini ve hattımla ilgili hızı kaldırabilecek ayarlama yapacaklarını söylediler ve bu gün hiç bir bağlantı kesilmesi olmadı 8 mb yükseltipte sorun yaşayanlar böyle yapabilir

benim önceden dediğim gibi hem bu ttnetin para kazanma sevdası :D müsterilerin ssorunları umurlarında değil.
AkzoNobel Kemipol - Kansai Altan'da Laboratuar Teknisyeni 

Çevrimdışı Tekno_Sever

• Çaylak
  • Toplam: 6
  • T€Kn0|0j!y1 §€\/!Y0Rµl\/l
« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2010, 20:02:03 »
Bir başka yolu da modeminizin setup cd'si (varsa) ile setup yapınız.Eğer modemin setup cdsi yoksa TTnet'i arayıp ip numaranızı,kullanıcı adınızı,şifrenizi öğrenin.Eğer önceden ip numaranızı alsaydınız bu problemeleri yaşamıyor olabilirdiniz.(Her internet bağlantısı koptuğunda bunu deneyebilirsiniz)
I l_ () \/ € Y 0 µ T £ l< l\l 0
T £ l< l\l 0 _ § € \/ £ R

Çevrimdışı GokhaNTopuz

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
  • AmbarGo
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2010, 17:35:08 »
insan hayret içinde kaLıyor

Çevrimdışı Man-sur

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 3
« Yanıtla #10 : 01 Temmuz 2010, 00:04:03 »
Modem yazılımını güncelleyiniz.

karakabus_

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 01 Temmuz 2010, 09:08:05 »
mesela ben 4096 mbps ile bağlanıyorum internete ama 8192 mbps ücreti ödüyorum.  :)

Çevrimdışı Mahindra

• İlk Adım
  • *
neden böyle oldu
« Yanıtla #12 : 11 Ekim 2011, 01:19:11 »
kemal bey sizi bu kadar kızdıran nedir merak ettim... Bir müdürü istifaya davet edecek kadar kızdıran şeyi... Her ne kadar Ulaşım ile içiçe olsak bile Deniz Ulaşım marina da olduğundan pek görüşemiyoruz. Bir kere vapura binmek nasip oldu... Gölcüğe gittim geldim akşam üstü... Anladığım kadarıyla sizler buna Murat beyde dahil deniz ulaşımını çok kullanıyorsunuz... Ben Yarımca Altyol da oturuyorum. İskele biraz  epey herhalde  uzak ve oraya mutlaka ÖHO ile gitmem gerekir. Aslında sizler daha şanslısınız... Biz her gün ÖHO ları kullanmak zorundayız. Neyse konuyu dağıtmayalım. Deniz ulaşımındaki sıkıntıları Deniz Ulaşımdaki sıkıntıları benden daha iyi gördüğünüz kesin... Hep şuna inanıyorum. Dışardaki vatandaş bizim göremediğimizi mutlaka görüyor. O yüzden vatandaşın fikri daha önemli... Sizce nedir sıkıntı ? Çözümü nedir ?
No hay todavia.

Bilişim Forum

neden böyle oldu
« Yanıtla #12 : 11 Ekim 2011, 01:19:11 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor