portakal

Gönderen Konu: Google Chrome ve Firefox için Facebook da FFixer eklentisi  (Okunma sayısı 3654 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
Merhaba arkadaşlar,

Google Chrome kullanan arkadaşlar Facebook'u çok daha rahat ve eğlenceli bir şekilde kullanabilirler. Bunun için tek yapılması gereken FFixer eklentisini tarayıcısına kurmak olacaktır.

Eklenti ile ilgili biraz bilgi vermek istiyorum.

Arkadaşlarınızın resimlerine göz atmaktan hoşlanıyorsanız bu işi ustasına bırakın. Tıklamadan sadece fare imlecinizi resimin üzerine sürüklemeniz yeterli olacaktır. Gerisi FFixer'in işi... Üstelik Türkçe!

Facebook üzerinden beğendiğiniz videoları pc'nize indirmek bir tık kadar yakın artık FFixer ile...

Bunun gibi daha bir çok özelliği barındıran FFixer kurulumu için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

You are not allowed to view links. Register or Login

Firefox kullananlar için FFixer eklentisini yüklemek biraz daha uğraş gerektiriyor;

Öncelikle bu linkten Greasemonkey eklentisini yükleyip You are not allowed to view links. Register or Login

Daha sonra bu linkten eklentiyi sorunsuzca kurabilirler You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2010, 01:08:30 Gönderen: Ahmet Küçüktığlı »
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı Mast3r

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 6
  • -Emeğe Saygı-
Ynt: Google Chrome ve Firefox için Facebook da FFixer eklentisi
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2010, 09:35:11 »
İlk olarak emeğiniz için teşekkürler.

Fakat aradabir değişim göremedim
(firefox için konusuyorum) Keşke birer fotoğraf koyarak aradaki değişimi gösterseydiniz. :o

Tekrar Teşekkürler.
You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum

Ynt: Google Chrome ve Firefox için Facebook da FFixer eklentisi
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2010, 09:35:11 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor