portakal

Gönderen Konu: Jdownloader - Free ve Premium kullanıcılar için!  (Okunma sayısı 3149 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı By_Metin

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 93
  • "En Bilgin Kişi Bilmedigini Bilen Kişidir"
    • Gözat...
Jdownloader - Free ve Premium kullanıcılar için!
« : 24 Mayıs 2010, 01:19:09 »

JDOWNLOADER
JDownloader ortamdan bağımsız çalışan , çoklu işletim sistemi destekli ve Java ile yazılmış açık kaynaklı bir yazılımdır.jDownloader Sadece Premium kullanıcılar için değil bedava kullanıcılar için bile - Rapidshare.com , megaupload.com gibi One-click hosterlardan dosya indirmeyi kolaylaştırır.Sizlere çoklu paralel indirme , captcha algılama , otomatik dosya çıkartma ve daha bir çok ayrı özellik sunar.JDownloader kesinlikle bedavadır. Buna ilaveten jdownloader "şifrelenmiş link" site desteği sunuyor- tek yapmanız gerken şifrelenmiş linkleri eklemek. Jdownloader CCF, RSDF ve yeni olan DLC aktarım özelliklerine de sahip.

Download: You are not allowed to view links. Register or Login
boyut. 18.34mb

Not: Benimde kullandığım çok başarılı bir program. bilgisayarınızdaki java programının güncel versiyonu gerekli stabil çalışması için.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2010, 13:17:32 Gönderen: By_Metin »
"Bitti"

Çevrimdışı seyf47

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: Jdownloader - Free ve Premium kullanıcılar için!
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2010, 13:16:27 »
paylaşım için teşekkürler güzel bir program sadece bilgisayar açıldığında otomatik başlamıyor.

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2010, 22:18:29 »
Bende kullanıyorum bu programı gayet güzel bir program. Windows'un start-up ına koyarsanız açılıştada çalışır.
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2010, 22:18:29 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor