Gönderen Konu: pc nin Rest Atma sorunu  (Okunma sayısı 1876 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azeri44

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
pc nin Rest Atma sorunu
« : 30 Haziran 2010, 11:38:06 »
Arkadaslar pc nin Rest Atma sorunu cok war Ama benımkı bı baska ;D Simdi konuma gelelım

Konum:Simdi facebook ta veya baska bir yerde sörf yaparken 30 dakika 1 saat suruyor kapanması.Ama kapandıgında dada Acılmıyor Bazen Windows xp yazısının oraya gelır ondan sonra hep öle gider veya.
10 sanıye sonra acılacak yazısına kadar beklerım 10 dk bekledıkten sonra pc acılıyor ne olur yardım Acaba ısınmasından mı kaynaklanıyor ama sanmıyorum 1 saatte ne kadar ısınabılırkı
Yardım edene cok tesekurler admınler ne olur konu kıtlemeyın yerını bulamadım tasırsanız ii olur cvplarınızı beklıorum :'(
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2010, 20:09:31 Gönderen: Necati GÜNER »

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
Ynt: Ne olur yardım
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2010, 16:25:17 »
Bunun çok nedenleri olabilir. Öncelikle ısınmadan da kaynaklanabilir. Aşırı ısınmadan dolayı ör ekran kartı donanımlara zarar gelmemesi için windows kapatılır. Bunun dışında zararlı yazılımdan da kaynaklanıyor olabilir. Siz en iyisi temiz bir format atın sorun büyük ihtimal devam etmeyecektir. Alternatif olarak antivirüs yazılımı ile tam sistem taraması yapınız sonuç alamadıysanız antispyware yazılımı ile sistemi komple taratın.
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı jingamin

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2010, 22:45:36 »
Yurkardaki arkadsın dedikleri doğru bide ek olarak işlemcinin macunu değiştir fanını temizle

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2010, 22:45:36 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor