portakal

Gönderen Konu: www.321indir.com sitesi hakkında  (Okunma sayısı 13951 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetozguc

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
www.321indir.com sitesi hakkında
« : 15 Ağustos 2010, 21:49:39 »
*Sevgili arkadaşlarım bundan yaklaşık bir ay önce internette 321indir.com'a
üye oldum. geçenlerde Mirnet TRAKYA MEDYA TİC. den bir mektup geldi.
Sitemize üye olup hizmetlerimizden faydalandığınız için teşekkür ederiz.Bir
aylık erişim ücretiniz 99 tl dir.aşağıdaki banka hesap numarasına ya da
posta çeki hesabına yatırınız diyor. Eğer zamanında ödemezseniz ilave ihtar
ve gecikme giderleri doğacaktır diyor. Bende mail attım ödemiyecem diye.
Sadece kayıt olduk diye 99 tl istenir mi? üstelik sizden bir ürün de almadım
dedim. O da kayıt olduktan sözleşmeyi okuyup kabul ettiniz . 15 gün içindede
iptal ettirmediniz. Bu yüzden iptal hakkını kaybettiniz ödeyin diye cevap
geldi. şimdi ben bu parayı ödemezsem ne olur? onlar bu parayı benden icra
yoluyla alabilirler mi ? Lütfen bilgisi olan arkadaşlarım beni bu konuda
bilgilendirirlerse çok teşekkür ederim... Bir aylık ücret olarak 99 tl çok
fazla değil mi? böyle bir şey nerde görülmüş. eğer parayı yatırırsam 2 ay
otomatikman erişim hediyesi kazanacakmışım. sanki çok gerekliymiş gibi.
Ordan sadece bilgisayar için antivirüs programı indirdim. eğer ücreti ona
karşılık istiyorsa o zaman o proğramı bana göndermesi gerekmez mi ? zaten
proğramı indirdiğim için bir şey demiyor sadece üyelik ücreti olarak
istiyor...*            m yaşardiye bir arkadaşın başına gelmiş  aynı şey benim başıma geldi ve üstelik ben hiç hatırlamıyorum bile ayrıca hiç bir resmi kağıt da yok ve müthiş bir dolandırıcılık olduğunu sanıyorum ya tutarsa olayı korkutup adam havaleyi yaparsa oh ne ala 321 com diye bir siteymiş bu tür tahsilatların yapılabildiği bir kanun varmıdır ki ayrıca benim imzalı senedi bile tahsil etmekte zorlanan biri olarak da söylüyorum bunu ben küfür dolu bir e mail gönderdim sesleri kesildi dur bakalım ve
 demem şudur ki bununla ilgili bir bilgisi olupda yada araştırma imkanı olupta yada bilişim kanunu bilen bir arkadaşımız varsa bilgilerini yada bu üçkağıtçıları şikayet etme durumu varmı kimse kulak verirmi merakımdır
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2010, 23:18:53 Gönderen: Necati GÜNER »

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
Ynt: BİLEN VARSA LÜTFEN BİR YOL GÖSTER
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2010, 23:21:20 »
ahmetozguc merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun diyorum çunku site dolandırıcılıktan başka birşey değildir.Siteyi inceledim.Bu şekilde herhangibir ücret ödemeye mecbur değilsiniz.Nedenı zaten cok basit.Az önce açmış olduğum hayalı bir hesapla giriş yaptım.Hiçbirşeyden sorumlu veya ödeme ile mükellef değilsiniz.tamamiyle düzmece.Sadece birilerinin şikayet etmesı gerekmektedır.Forum üyelerimizinde butarz sitelerden uzak durmasını öneririm.Bilgisayarınızın güvenliği açısındanda tehdit edilebilirsiniz.

Çevrimdışı onuryes

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2010, 12:10:06 »
slmlar öncelikle. aynı durum benim de başıma geldi ve hiç hatırlamıyorum sitenin ücretli olduğunu ağzima geleni söledim ve aldiğim cvp ucreti ödemek zorunda olduğummus ve dunde elime i,kinci bir kağit geçti bana zaman tanıolar ödemem için ücreti parayı yatırıp yatırmamam konusunda tereddutteyim ve şikayet etmemiz gerektiğini düşünüorum ama nereye nasıl bi şeklde şikayet edeceğimi bilmiorum. herhangi bir imza da atmadık kredi numarası da vermedim nasıl oluolarda böle şeyler yapabiliolar ve diolar ki orjinal program die.resmen crackledikleri programları orjinal die yutturuolar böle bi yasal sorumrumlulukları var mı? ayrıca kurallara ekledikleri o ucret dalgası kurallarda yazmamalı die biliorum ve diolar ki 15 gun içinde iptal ettirmediniz ödeme yapmalisınız diolar hehangi bir uyarı da vermiolar maille ya da herhangi bir şeklde neyi nasıl yapacaz birbirbimize yardımcı olalım

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2010, 15:28:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
slmlar öncelikle. aynı durum benim de başıma geldi ve hiç hatırlamıyorum sitenin ücretli olduğunu ağzima geleni söledim ve aldiğim cvp ucreti ödemek zorunda olduğummus ve dunde elime i,kinci bir kağit geçti bana zaman tanıolar ödemem için ücreti parayı yatırıp yatırmamam konusunda tereddutteyim ve şikayet etmemiz gerektiğini düşünüorum ama nereye nasıl bi şeklde şikayet edeceğimi bilmiorum. herhangi bir imza da atmadık kredi numarası da vermedim nasıl oluolarda böle şeyler yapabiliolar ve diolar ki orjinal program die.resmen crackledikleri programları orjinal die yutturuolar böle bi yasal sorumrumlulukları var mı? ayrıca kurallara ekledikleri o ucret dalgası kurallarda yazmamalı die biliorum ve diolar ki 15 gun içinde iptal ettirmediniz ödeme yapmalisınız diolar hehangi bir uyarı da vermiolar maille ya da herhangi bir şeklde neyi nasıl yapacaz birbirbimize yardımcı olalım

Cahil ve korkan insanları kandırarak kazanıyorlar.Sundukları programlar crakclı değil sadece deneme sürümlerini sağlıyorlar.Bunları zaten orjinal sitelerinden indirebiliyorsunuz.Tamiyle bir kandırmaca.Nereye başvuracağınız konusunda ise kaymakamlıklarda bulunan tüketici hakları hakem heyetıne gitmeniz yeterlidir diye biliyorum.

Çevrimdışı S£rkan

• Çömez
  • **
  • Toplam: 2
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2010, 22:03:58 »
Tamamen düzmece bir olay bunlar tipik dolandırıcı sizi korkutup bu sayede sizden parayı almaya çalışıyorlar istedikleri kadar zaman versinler parayı yatırın diye hiç takmayın sizden hiçbirşey alamazlar, mail felan atıyorlarsa cevap vermeniz bile gerekmiyo.Siz sadece dikkatli olun ve böle sahtekarlıklara kanmayın o kadar.

Çevrimdışı onuryes

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2010, 23:13:17 »
ağzima geleni söledim zaten araştırmadan hareket etmedim şerefsizler işte

Çevrimdışı yılmaz birlikbaş

• Çaylak
  • Toplam: 15
Ynt: www.321indir.com sitesi hakkında
« Yanıtla #6 : 03 Eylül 2010, 01:36:46 »
Bu türden site ve kişilere papuç bırakmayın arkadaşlar.Şikayet edin.Hakkınızı arayın.Kendinizi de strese sokmayın.Hiç bir şey yapamazlar.

Çevrimdışı onuryes

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Eylül 2010, 12:58:07 »
yanımızda olduğunuz için teşekkürler arkadaşlar peşini bırakmicam ben bunların

Çevrimdışı italyavenedik

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Eylül 2010, 13:22:19 »
yanımızda olduğunuz için teşekkürler arkadaşlar peşini bırakmicam ben bunların

Geçmiş olsun arkadaşım bu türden sitelerden biz de bıktık artık. Genellikle mail gönderiyorlar üye olun odur budur diye hemen siliyorum ben de. Bu zamana kadar güvenli bir şekilde download yaptığım sadece iki tane program sitesi var. Onları sizlere pm ile gönderiyorum, çok kullanışlı sitelerdir.

Çevrimdışı Unseen

• Çömez
  • **
  • Toplam: 6
    • Hoşgeldiniz
« Yanıtla #9 : 03 Eylül 2010, 13:49:26 »
repidshare üye olmada ücret veya sakınca var mı
Profesyonel League of Legends Oyuncusu
-----------------------
Professional League of Legends Player

Çevrimdışı italyavenedik

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2010, 14:05:00 »

Hayır, free account açıp dosyalarınızı tutabilirsiniz, hiçbir sakınca yoktur. Ben de kullanıyorum gayet kullanışlı :)

karakabus_

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2010, 14:14:00 »

premium üye olma da ücret talep ediliyor. kredi kartı veya cep telefonu ile ödeme yapılıyor.
ayrıntılı bilgi için You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı Unseen

• Çömez
  • **
  • Toplam: 6
    • Hoşgeldiniz
« Yanıtla #12 : 03 Eylül 2010, 14:22:44 »
saolun premium deil de arkadaşın dediği yere gireceğim. :)
Profesyonel League of Legends Oyuncusu
-----------------------
Professional League of Legends Player

Çevrimdışı MirNet Trakya Medya Tic.

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #13 : 04 Eylül 2010, 22:30:02 »
Sayin Arkadaslar ilk once herkeze merhaba.321indir.com isimli sitemize haksiz yalan dolu karalayici yazilarinizi kabul etmiyoruz.Biz hic kimseyi sitemize uye olmasi icin zorlamiyoruz,bununla ilgili spam tarzi yasa disi yollara basvurmuyoruz.En dogal hakkimiz olan google a para karsiliginda reklam vererek sitemizin ismini duyurmaya calisiyoruz.Sitenin ana sayfasinda, iceriginde bulunan yazilara karsilik 17punto buyuklugunde belirgin olarak (SIMDI 1 AYLIK ABONELIK SADECE 99 TL + 11 AY BEDAVA UYELIK BIZDEN)seklinde bu buyuklukte yazmaya mecbur olunmadigi halde ozveride bulunarak yazilmistir.Bazi iftiracilar bu yazinin sonradan koyulmus oldugunu soylemektedirler..Ama o kisiler bilsinlerki sitenin yapim asamasindayken bu bolumlerle ilgili yapmis oldugumuz calismalarimiz arsivimizde kanit olarak bulunmaktadir...Bundan baska binlerce mutlu Uyelerimizde konuyla ilgili en buyuk sahidimizdir.Uyelik kaydi bolumundede ayrintili bir sekilde 99TL parali uyeligin ne sekilde,nasil ve ne zaman tahsil edilecegi 12 punto yasal buyuklugun altina inmeden yazmaktadir.Gecmiste kredi karti odemelerinde musteriden alinan bilgilerin kotu ellere gecerek nasil paralarinin elektronik ortamda calindigini,veya sms ile odemelerdede ayni sorunlarla karsilasildigi bilinmektedir.Bizim tahsilat seklimiz musteriye daha cok guven saglamaktadir.Hakkimizda bazilari dolandirici demektedir..Bu sadece iftiradir.Dolandirici demek vaadettigini yapmamaktir,veya yapmicagini vaadetmektir.Biz sitemizin ucretli oldugunu yukarda acikladigimiz sekilde yasal olarak belirtmissizdir!!!Eger bir kisi sitemize kullanim ve uyelik kosullarini kabul ediyorum diye adini,soyadini,dogum tarihini,ev adresini,ve email adresini giriyorsa ve sozlesmede yazan uyelik kaydindan sonra sozlesmede yer alan tam 15 gunluk iptal hakkini kullanmiyorsa ve bizden 1 ay parali uyeligin sonunda hesap geliyorsa bunun sorumlusu biz degiliz!!!Bu durumdada sadece parayi odememek icin turlu yollari deneyip iftira dolu yazilar yazarak ismimizi lekelemeye calisiyorlar...ve bununlada yetinmeyip kufur etmeyi ve sovmeyi marifet olarak gorup bizim musterilerimize daha iyi hizmet vermek icin tahsis ettigimiz telefon ve email hizmeti veren Elemanlarimiza kufur ve hakaret dolu sozlerde bulunuyorlar.Buradada utanmadan bunu aciklayabiliyorlar.Bu kisiler bilsinlerki bizim telefon ve email servisine yapmis olduklari butun konusmalar ve yazilar kayit altindadir..ilerleyen tarihlerde ve hukuki surecte bu kayitlar gerekli mercilere verilicektir.Saygi ve Sevgiler MirNet Trakya Medya Team

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #14 : 05 Eylül 2010, 11:04:29 »
   Arkadaşlar Bilişim Forum'da bu tür durumlarda sadece danışma amaçlı konular açabilirsiniz. Ancak görüyorum ki konu amacından sapmaktadır. Burası hak arayabileceğiniz veya böyle bir durumda kendinizi savunabileceğiniz bir ortam değildir. Hak aramak için kurulmuş bağımsız mahkemelerimiz ve sadece bu amaçla hizmet veren özel sitelerimiz mevcuttur. Ortada dolandırıcılık, yasa dışı suç veya yasal bir durum varsa bunun kararını mahkeme verecektir. Konu tarafımdan kilitlenmiştir...
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

Bilişim Forum

« Yanıtla #14 : 05 Eylül 2010, 11:04:29 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor