Gönderen Konu: I Phone  (Okunma sayısı 2200 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı scelto

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
I Phone
« : 11 Eylül 2010, 17:59:38 »
İngiltere de I phone4 fiyatları nın ne kadardır? Ben biraz araştırdım ama hep sözleşmeli hat alımlarında ki fiyatlarına ulaşabildim. Ben altı aydan az kalıcam dönüşte havaalanında Tax Refund ofisinden kdv sini de alabilirmiyim? Yoksa burdan alıp mı gideyim bir türlü karar veremiyorum.
teşekkürler.

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
Ynt: I Phone
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2010, 20:06:46 »
Aradığınız cevaba biraz uzak olacak fakat önerimi dikkate almanızı tavsiye ederim.Sizinde duyduğunuz gibi iphone 4 ler problemli olarak piyasaya çıktı.Bütün modellerde anten problemi mevcut.Yakın aylarda, iphone 4 un yeni ve sorunsuz serisi çıkacak.Bunu beklemenizi tavisye ederim.Fiyat olarak bestbuy.com dan baktıgımda sözleşmeli 300 dolar, sözleşmesiz 700 dolar olarak görmekteyim.

You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2010, 20:08:50 Gönderen: Necati GÜNER »

Çevrimdışı bugun

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2010, 00:53:26 »
İngiltere de I phone4 fiyatları nın ne kadardır? Ben biraz araştırdım ama hep sözleşmeli hat alımlarında ki fiyatlarına ulaşabildim. Ben altı aydan az kalıcam dönüşte havaalanında Tax Refund ofisinden kdv sini de alabilirmiyim? Yoksa burdan alıp mı gideyim bir türlü karar veremiyorum.
teşekkürler.

Apple iPhone 4 16GB :o :o 1000 :o :o siterlin 2 yil hatli bir akrabam arada bir ingiltereye gider gelir vede hepsi hatli satiliyormus.

Çevrimdışı intechguvenlik

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2015, 16:55:14 »
Paylaşımlarınız için teşekkür ederiz

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2015, 16:55:14 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor