Gönderen Konu: Windows Live Essentials 2011 Final Sürümü Çıktı.  (Okunma sayısı 4369 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
Microsoft Windows Live Essentials 2011 Final sürümünü nihayet yayınladı.Windows Live Messenger,Mail, Writer,Photo Gallery,Family Safety,Mesh,Movie Maker ve Bing Toolbar'ın yeni sürümlerini içeren pakette birçok yenilik var.Göze çarpan önemli bir nokta ise Windows Live Essentials 2011 XP desteğinin olmaması.Sadece Vista ve Windows 7 kullanıcıları yükleyebilmektedir.

Yeniliklere gelince Facebook,MySpace ve LinkedIn'deki arkadaşlarla bağlantıda olmanıza olanak sağlıyor.Messenger'in yeni arayüzünüde unutmamak gerekiyor
:) Bir başka özellik ise Windows Live Photo Gallery'nin Virtual Earth ile bağlantılı olması.Bu yenilik,kullanıcılara her fotoğrafa konum bilgisi ekleme imkanı sunuyor.Fotoğrafları düzenlerkende önizleme özelliği mevcut olduğundan bizim için kolaylık açısından faydalı.Windows Live Essentials 2011'de Office ile birlikte gelen Ribbon arayüzü.Movie Maker,Mail ve Photo Gallery uygulamalarında karşımız çıkan bu arayüz,kullanımı kolaylaştırıyor.

Download:Windows Live Essentials 2011

You are not allowed to view links. Register or Login

Türkçe sürüm için "Türkçe" seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

karakabus_

• Ziyaretçi
Ynt: Windows Live Essentials 2011 Final Sürümü Çıktı.
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2010, 21:03:56 »
ben yükledim ancak pek hoşuma gitmedi. facebook, twitter gibi hesapları bir araya toplayabiliyorsunuz. önemli değişiklikler var. bence 2009 sürümü daha kolay ve kullanışlı. beğenmediğim yanlarından biri de messengeri kapatıp tekrar açtığınızda sizin msn adresinizi hatırlamaması.(hatırlıyor ama adres ve şifreyi aynı anda hatırlıyor. sadece adres olmuyor) ben sadece adresimi hatırlasın istiyorum. bunun nasıl yapılacağını bilen arkadaşlar varsa cevap verirseler sevinirim.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2010, 14:59:38 Gönderen: Samet Bay »

Çevrimdışı [email protected]İN

• Çaylak
  • Toplam: 10
  • arı/duru-yorum,oku/yazı-yorum,paylaş-ı-yorum
    • GÖZNURUNET.COM
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2010, 23:33:05 »
XP kullanıcılarının yükleyememesi kadar sinir bozucu başka bir şey bilmiyorum.Yani sadece hotmail için Windows7 satın alacak kaç kişi var aramızda o da tartışılır bir konu...  ???
SEVGİ İNSANI İNSAN YAPAN EN BÜYÜK DEĞERDİR

Çevrimdışı palselcuk

• Çaylak
  • Toplam: 32
  • Bir ömür yetmez ki...
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2010, 02:00:59 »
Acaba messenger 2011'i kurmadan sadece movie maker 2011'i kurabilir miyiz? Live Messenger 2011 sürümünü beğenmedim ama Movie maker 2011 gayet güzel.

Messenger 2009+Movie maker 2011 mümkün mü?
Türk demek Türkçe demektir...

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 112
  • İran Prensi Resimdekiler Montajdır
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2010, 10:33:06 »
Acaba messenger 2011'i kurmadan sadece movie maker 2011'i kurabilir miyiz? Live Messenger 2011 sürümünü beğenmedim ama Movie maker 2011 gayet güzel.

Messenger 2009+Movie maker 2011 mümkün mü?

ilk aşamada kuramayabilirsiniz ancak Program Files\Common Files\Windows Live\.cache da msi dosyaları vardır bidahaki sefere bu msileri kullanıp kurulum yaparsanız istediğinizi kurarsınız tabi msilere bakmak lazım ne ne kuruyor diye not bu klasör gizlidir
Gökşen PASLI

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2010, 10:33:06 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor