portakal

Gönderen Konu: Oturumun karşılanamayan bağımlılıkları var  (Okunma sayısı 4624 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilgeman

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Oturumun karşılanamayan bağımlılıkları var
« : 20 Ekim 2010, 16:28:04 »
Bilgisayarımda windows vista starter işletim sistemi kurulu.Ben bilgisayarıma flash cs4 programını kurmaya çalışıyorum ve bana aşağıdaki resimde olduğu gibi bir hata veriyor ve vu hata mesajında daha ayrıntılı bilgi için kurulum günlüğüne bakın yazıyor ama ben bu günlüğü bir türlü bulamadım.Bazı sitelerde işletim sisteminin yasal olmadığını paylaşmışlar ama benim işletim sistemim orjinal dizüstü bilgisayarımın yanında verilen orjinal vista cd'si.Bu hata konusunda yardımınız dokunursa sevinirim.

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 112
  • İran Prensi Resimdekiler Montajdır
Ynt: Oturumun karşılanamayan bağımlılıkları var
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2010, 17:14:22 »
vistanızda sp1 var dimi daha önce flashın başka versiyonu kurulup kaldırıldı ondan dolayı olabilir veya başka adobe ürünü kurulup kaldırıldı mıYou are not allowed to view links. Register or Login  adresinde temizleme toolu var windows için olanı alıp kullanın bu bütün adobe uygulamalarını silebilir onu belirteyim ona göre cs3 cs4 cs5 içindir temizleme yapıldıktan sonra kurulumu tekrar deneyin

bide C:\Program Files\Common Files\Adobe\caps da caps.db dosyasını silmek işe yarayabilir yanlız bu dosya kaldırma desteği adobenin otomatik güncellemelere bide aktivasyonla ilgili sanırım

benim önerim eğer sisteminizde şu an için adobe ile ilgili hiç program yoksa ve sadece flash programını kuracaksanız yukarıdaki programı kullanın sonra C:\Program Files\Common Files\Adobe Adobe klasörünü silin silin dediysem çöpte dursun şimdilik
bide öyle kurulumu deneyin
Gökşen PASLI

Bilişim Forum

Ynt: Oturumun karşılanamayan bağımlılıkları var
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2010, 17:14:22 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor