Gönderen Konu: Nostalji Yapmak İsteyenlere Gerçek Atari Oyunları!  (Okunma sayısı 4364 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eymen Çakır

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Günümüz oyunlarından 90'ların You are not allowed to view links. Register or Login kadar zevk alamıyorum diyorsanız, internet üzerinden kurulumsuz olarak oynayabileceğiniz ve sadece atari oyunlarının yer aldığı sitede, her biri efsane olan atari oyunlarını ister tek kişilik olarak isterseniz de iki kişilik olarak oynayabilirsiniz. Üstelik "Hızlı Üyelik Sistemi" sayesinde Facebook hesabınız ile sadece bir kullanıcı adı seçerek üye olduktan sonra kendinize ait favori atari oyunlarınızı belirleyebilir, oyunlara yorum yapabilir ve üyeler arası özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca oyunları sesli oynamaktan hoşlanmayanlar için sessiz olarak oynama imkanı da bulunuyor..

Sitede yer alan bazı oyunlar: You are not allowed to view links. Register or Login , You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login vs.

Site adresi: You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2011, 02:44:14 Gönderen: Eymen Çakır »

Çevrimdışı armuduniyisi

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: Nostalji Yapmak İsteyenlere Gerçek Atari Oyunları!
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2014, 12:54:51 »
güzel oyunlar eskiden ateride oynardık

Bilişim Forum

Ynt: Nostalji Yapmak İsteyenlere Gerçek Atari Oyunları!
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2014, 12:54:51 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor