PROGRAM ARŞİVİ > Multimedya

Video Düzenleme Programı Arıyorum

(1/2) > >>

the_myth:
Selam arkadaşlar.. videolardaki ışık, karıncalanma vb sorunlarını giderecek bir program arıyorum. Yani karanlık ve bozuk bir videoyu hd kalitesine çevirebilir miyim? Yardım ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

Gökşen:
kötü kalitedeki bir videoyu hd kalitesine çıkaramazsınız yani videolarda kalite arttırma olmaz ha karıncayı gidermek için filtreler uygulaybilirsiniz ama bu kalitenin arttığı anlamına gelmez yalnızca gözünüze daha düzgün görünür gelelim soruna aslında videoyu görsek daha çok şey söylerdim ama temel olarak virtual dub ve çeşitli filtrelere başvurabilirsiniz daha profesyonel işler için after effects ve çeşitli pluginler kullanılabilir

the_myth:
karıncalanma, fotoğraf makinesiyle ve biraz da karanlık ortamda çekildiği için oluyor. tam ekran izleyince daha da artıyor haliyle.. virtual dub'ta hangi filtreyi kullanabilirim? ayrıca çeşitli pluginler hangileri? ayrıntılı bilgi verirsen daha makbule geçecek..

Gökşen:
You are not allowed to view links. Register or Login virtualdub için gürültü azaltma filtresi orda resimde var ne işe yaradığı hakkında bunu bir denersiniz
after effects için de RE:Vision Effects ın denoise plugini var başka da vardır denoise plugin aratın illaki başka programlarda çıkar

the_myth:
virtual dub ile hallettim çok sağolasın..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git