Gönderen Konu: Video Düzenleme Programı Arıyorum  (Okunma sayısı 5212 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı the_myth

• Çömez
  • **
  • Toplam: 2
Video Düzenleme Programı Arıyorum
« : 11 Şubat 2011, 18:50:04 »
Selam arkadaşlar.. videolardaki ışık, karıncalanma vb sorunlarını giderecek bir program arıyorum. Yani karanlık ve bozuk bir videoyu hd kalitesine çevirebilir miyim? Yardım ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 112
  • İran Prensi Resimdekiler Montajdır
Ynt: Video Düzenleme Programı Arıyorum
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2011, 18:48:12 »
kötü kalitedeki bir videoyu hd kalitesine çıkaramazsınız yani videolarda kalite arttırma olmaz ha karıncayı gidermek için filtreler uygulaybilirsiniz ama bu kalitenin arttığı anlamına gelmez yalnızca gözünüze daha düzgün görünür gelelim soruna aslında videoyu görsek daha çok şey söylerdim ama temel olarak virtual dub ve çeşitli filtrelere başvurabilirsiniz daha profesyonel işler için after effects ve çeşitli pluginler kullanılabilir
Gökşen PASLI

Çevrimdışı the_myth

• Çömez
  • **
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2011, 22:56:13 »
karıncalanma, fotoğraf makinesiyle ve biraz da karanlık ortamda çekildiği için oluyor. tam ekran izleyince daha da artıyor haliyle.. virtual dub'ta hangi filtreyi kullanabilirim? ayrıca çeşitli pluginler hangileri? ayrıntılı bilgi verirsen daha makbule geçecek..

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 112
  • İran Prensi Resimdekiler Montajdır
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2011, 09:48:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login virtualdub için gürültü azaltma filtresi orda resimde var ne işe yaradığı hakkında bunu bir denersiniz
after effects için de RE:Vision Effects ın denoise plugini var başka da vardır denoise plugin aratın illaki başka programlarda çıkar
Gökşen PASLI

Çevrimdışı the_myth

• Çömez
  • **
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2011, 02:42:04 »
virtual dub ile hallettim çok sağolasın..

Çevrimdışı halilbicakci

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2017, 22:45:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kötü kalitedeki bir videoyu hd kalitesine çıkaramazsınız yani videolarda kalite arttırma olmaz ha karıncayı gidermek için filtreler uygulaybilirsiniz ama bu kalitenin arttığı anlamına gelmez yalnızca gözünüze daha düzgün görünür gelelim soruna aslında videoyu görsek daha çok şey söylerdim ama temel olarak virtual dub ve çeşitli filtrelere başvurabilirsiniz daha profesyonel işler için after effects ve çeşitli pluginler kullanılabilir

Merhaba

Bende de benzer bir sorun var çok eski dügün görüntüleri var görüntüler çok bozulmuş acaba bunun için ne yapmam gerekir yardımcı olabilirmisiniz?

Örnek video linki : https://www.youtube.com/watch?v=t3vmIyXxS20

Çevrimdışı selimtas63

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2017, 22:58:52 »
Arkadaşlar en güncel ve kullanımı çok zor olmayan bir video düzenleme programı da ben arıyorum. Kendime ait canlı tv izleme sitem var ve canlı televizyon izleme sitem için arada programları düzenleyip youtube'a yüklüyorum. Daha kullanışlı ve pratik bir program önerisi olan varsa bende kullanabilirim.

Bilişim Forum

« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2017, 22:58:52 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor