portakal

Gönderen Konu: ÇOK ÖNEMLİ BİR DOSYA İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRDİM YARDIIMM!!!  (Okunma sayısı 3673 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı şahmaran

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Merhaba arkadaşlar benim elimde deneme.doc uzantılı dosya vardı.bir arkadaşım bana mail ile deneme.doc adlı başka bir dosya gönderdi.tabii dosyayı bilgisayarıma kabul ederken böyle bir dosya mevcut.içerik değiştirilerek kaydedilsin mi butonuna yanlışlıkla evet oLARAK cevapladım.dolayısıyla asıl dosyanın içeriği gitmiş oldu.dosyamın eski içeriğine nasıl ulaşabilirim?bilgisayarı 2-3 gün öncesine #####ürmeye çalıştım ama olmadı.lütfen yardımcı olurmusunuzz?? :-\

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 112
  • İran Prensi Resimdekiler Montajdır
dosya kurtarma programlarıyla taratın bilgisayarı belki çıkar
Gökşen PASLI

Çevrimdışı şahmaran

• İlk Adım
  • *
denedim fakat sistem yöneticisine başvurun diyor. temp dosyasında eski dosya mevcut fakat içeriği farklı yazı karakterinde gözüküyor yani okunamıyor.

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
sistem yöneticisi siz değilmisiniz yani yönetici hesabıyla oturum açıp veri kurtarma progralarını deneyin tabi garanti kurtarlılacak diye bişey yok
Gökşen PASLI

Çevrimdışı şahmaran

• İlk Adım
  • *
sistem yöneticisi ben değilim bu bi ofis bilgisayarı.ve bilgisayarlar çok eski kullanılan formlar yeni fakat donanım eski. bilgisayarda sistem yöneticisi olayı yok ofisteki bilgisayar teknisyeninin söylediği kadarıyla. birçok veri kurtarma programı denendi.bilgisayar bikaç günki haline getirilirse işe yarar diye düşündüm ama hep aynı sonuç:"bilgisayarınızı etkileyen bazı kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi,sistem yöneticisine başvurun."

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
aldığınız hata belli kısıtlamaların uygulandığını gösteriyor siz bu bilgisayarda her tür programı sorunsuz çalıştırabiliyormusunuz şiketlerde personel boş işler yapmasın diye yöneticiler msn vb programlara kısıtlama getirirler sadece belli başlı programların çalışmasına izin verirler öyle bişey olması lazım

ben ufs explorer ile r-studio kullanıyorum onlara bir bakarsınız ama yöneticilik bir durum var
Gökşen PASLI

Çevrimdışı şahmaran

• İlk Adım
  • *
teşekkür ederim. deneyeceğim.

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor