Gönderen Konu: Forumda Köy Kahvesi Yada Köy Çeşmesi  (Okunma sayısı 2092 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Orhan Naldemirci

• Çömez
  • **
  • Toplam: 32
  • TTNET'le Geçen Dolu Dolu 4. Yıl
    • Manyas Türk Telekom
Forumda Köy Kahvesi Yada Köy Çeşmesi
« : 19 Haziran 2011, 00:19:35 »
Bu forum sitesini Bir müşterimin bana linki mail atması ile öğrendim. daha sonra ise Siteye üye olmaya çocukluğumda diyeyim, karşılaştığım problemlerin çözümünü bende forum sitelerindeki abilerimin tavsiyeleri ile buluyordum. bugün o abilerim ile aynı seviyede olmanın mutluluğu var.

Hayatta En çok nefret ettiğim şey bilgisayara birkaç program kurmak için koca kasanın bilgisayarcıya g ötürülüp üstüne birde para verilmesidir.  

Bu sebebten dolayı forumdaki konulara işimden fırsat bulduğumca bakıp yanıt vermeye çalışıyorum.  Ancak kafa dağıtmak içinde Forumda boş ve hoş bir bölüm olmalı. Bilişim Forum'ununda Türkiyenin büyük forumları arasında yer almaya başladığına inanıyorum.  bilgisayar başındaki her  adamın bu siteye ihtiyacı var. Ama insanız nihayetinde daraldığımız zaman KÖY KAHVE'sine gidip tavla oynamak ve boş muhabbetler yapmak isteriz. Yada Efkarlıyım Hayata Dair Paylaşacaklarım ve diğer üyelere soracaklarım var. Ben bilgisayarı iyi biliyorum ama belki diğer üyelere danışma gereği duyduğum konularım var.  

Üyelerimizin birçoğu bilgisayardan hiç anlamıyor olabilir. ama hayata dair tecrübeleri tartışılmaz.

Saygılarımla

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
Ynt: Forumda Köy Kahvesi Yada Köy Çeşmesi
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2011, 10:29:46 »
Daha önceden benzeri bir konuda konuşulmuş olup bu sitenin Bilişim ve Teknoloji sitesi olduğunu unutmayalım.Sohbet bölümü site için uygun değildir.Açılan benzeri konuya aşağıda verilen linkten bakabilirsiniz.

You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı Orhan Naldemirci

• Çömez
  • **
  • Toplam: 32
  • TTNET'le Geçen Dolu Dolu 4. Yıl
    • Manyas Türk Telekom
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2011, 15:40:59 »
Faik,
Konu 2007'nin konusu. Bence Gerekli Ben buraya sıkıntıları olan insanlara yardımcı olmak için giriyorum. Yoksa R10'da Off Topic Bölümü var.  Orada aradığım muhabbeti bulabiliyorum. ancak oradaki insanların hepsi işinin ehli ve bu iş ile uğraşan kişiler. orasıda benim için iyi bilgimi tazeliyorum. yeni şeyler öğreniyorum ancak burada da bu konuya ihtiyaç var.
Bilişim Okulunda Tenefüs olması lazım her saatte bir 15 dakika. yoksa biryerden sonra buradan sıkılıp R10'a geri dönüşümüm söz konusu :D

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2011, 12:50:36 »
Konu tarafımdan kilitlenmiştir.Verdiğim linkin içeriği açık ve nettir.

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2011, 12:50:36 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor