portakal

Gönderen Konu: win7 ve bluetooth sorunu acil yardımm!  (Okunma sayısı 3591 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı şahmaran

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
win7 ve bluetooth sorunu acil yardımm!
« : 22 Haziran 2011, 16:47:43 »
bilgisayara telefonumu yada bir bluetooth aygıtını eşleştiremiyorum microsoft mobile device, bluetooth software indirdim. masa üstünde bilgisayarıma sağ tık, yönet,açılan pencerede orta bölüm 3.sırada"hizmetler ve uygulamalar" çift tık,açılan pencerede en başta hizmetler çift tık,çıkan listede "bluetooth destek hizmeti" ni bul çift tık,çıkan pencerede de başlangıç türünü bul ve "otomatik" yap, uygula tamam de...Bilgisayarı yeniden başlat...fln bunların da hepsini yaptım ama bu win7deki bluetooth sorunum hala devam ediyor! lütfen yardımmm :-[ :-[

Çevrimdışı Orhan Naldemirci

• Çömez
  • **
  • Toplam: 32
  • TTNET'le Geçen Dolu Dolu 4. Yıl
    • Manyas Türk Telekom
Ynt: win7 ve bluetooth sorunu acil yardımm!
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2011, 23:57:23 »
hiçbirşey anlamadım :D

Çevrimdışı şahmaran

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2011, 00:05:15 »
bilgisayarım hp g62 ve bluetooth özelliği yok. bunu nasıl giderebilirim işin özeti buydu. birçok program indirdim bi çok işlem yaptım fakat yok.

Çevrimdışı darla

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2014, 15:42:20 »
Tabii ki hayır.Eğer internette karşına çıkan her şeye inanırsan ayvayı yersin.Bazı kötü amaçlı site ve programlar bilgisayararını ele geçirmek amacıyla sana virüsleri oyun olarak gösterip,sen oyun oynarken virüsleri bilgisayarına aktarır.Bu yüzden her şeye inanmamalısın.....
darla

Çevrimdışı lepord155

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2014, 08:12:00 »
Teknik konular haricinde bu tür sıkıntılarda hak nasıl aranacağı insanlara bildirilse, insanlar daha bilinçli olacak. Bu yüzden TRT nin "Alan Razı Satan Razı" isminde ki programı izlemenizi tavsiye ederim. Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürü Özcan Pektaş ile birlikte çok verimli, bilgi verici, bilinçlendirici bir program.
watson

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2014, 08:12:00 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor