Gönderen Konu: BiLgisayar kitleniyor reset atmak zorunda kalıyorum  (Okunma sayısı 2777 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı denizarda

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Arkadaslar bilgisayarımı 1 ay once vatan computer den topladım  ekran kartı bnm vardı sadece ekran kartı almadım 
sorunum çok sinir bozucu Online oyunlarda bilgisayar kitleniyor ve reset atmazsam acılmıyor en sonki ekran kalıyor 5 dk snra fln tkrar oyundan sesler duyuyorum ve hemen ardından son gelen ses de takılı kalıyor  lütfen yardımcı olun .. teknik servise #####ürdüm bilgisayarınız sorunsuz calısıyor hicbir sorun bulunmadı dediler ayrıyetten GTA4 Call of duty black ops gibi oyunların single playerlarında donma yasamıyorum .. Knight call of duty 2 serious sam bu 3 oyunu online oynuyorum ve bilgisayar  bunlarda kitleniyor  Lütfen  birisi yardım etsin cıldırmak üzereyim.. bir de son zamanlarda video izlerken kitlenmeye basladı internet üzerinden .. tuhaf bisey daha Call of duty 2 Online  da directx 7 de bilgisayar kitleniyor Dx9 yapınca kitlenmiyor ama fps yeterince alamıyorum  yardımlarınızı bekliyorum:(

PC özellikleri

İşlemci: Amd phenom || x4 955
Ekran Kartı:nvidia geforce 9800 gt eco
Anakart:GA-MA78LMT-S2
Ram     :DDR3 Corsair 4 gb tek modül ram 1333 mhz

Çevrimdışı AXSY

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: BiLgisayar kitleniyor reset atmak zorunda kalıyorum
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2011, 14:16:47 »
EN YAKIN BİLGİSAYAR TAMİRCİSİNE GÖSTER  ;) :D ;D :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'(

Çevrimdışı Lotus Expeditor

• Çırak
  • Toplam: 69
  • Lotusun tekiiiiiiiiiii
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2011, 17:55:49 »
Kısacası lag oluyor. İlk tanı internetiniz yavaş.
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2011, 17:55:49 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor