Gönderen Konu: TRT KURUMU YENİ YAYIN DÖNEMİNE BAŞLADI,BILISIM RÜZGARİ PROGRAMINDAN SES SEDA YOK  (Okunma sayısı 10935 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tanal

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 3
TRT yeni yayın dönemine başladı.Bilişim Rüzgari programından ses,seda yok.Neden?Ne zaman başlayacak?Saygılarımla...
Tanal

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
Program sona erdi fakat tekrar başlayabilir. Bununla ilgili resmi bir tarih henüz belli değil.
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı teknokurdu

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
  • http://www.pardus.org.tr
    • Cetin's space
Bence bitti, verecekleri birşey kalmadı. dönüpdolaşıp aynı konuları işliyorlardı.
http://www.pardus.org.tr

Çetin X

Çevrimdışı kasif

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
Merhaba arkadaşlar bu milletin nüfusunun yaş ortalaması 28 olduğu bir ülkede negüzel genç nufus diye sevinemiyoruz. Maalesef  gençlerimizin büyük bölümü genç fakat eğitimsiz ,verdiğimiz eğitimlerin kalitesi de malum .Böyle bir ülkede bu programı dört gözle takip ederken ve eğitici programlar bu kadar az yayınlanıyorken .çoğu birkaç gönüllü ile devam ediyorken yine maalesef bu ülkenin yayın kurumları 45dakika-1saatlik bir zaman arağılını bulamayıp yada gece yarılarına koyarak nasıl bir anlayışa hitap ettiğini anlamaya çalışıyorum.
Birde aynı şeyleri tekrar ediyorlardı fikrine hiç katılamıyorum. Çünki teknoloji donanım ve yazılım açısından hızla ilerlerken hiçkimse bu gidişe kayıtsız kalamaz zaten ki yıllardır,  bilişim rüzgarına emek veren kişiler son gelişmeleri bize duyuran, araştıran emek sarfeden ve bunları bize aktaran aydın insanlardır.uzun yıllar çok faydalandım.Sağolsunlar .hala da trt nin uyarılarımıza kulak verip yayına koyacağına inanıyorum

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
Dönüp dolaşıp aynı konular bile işlense de insanlar yeni şeyler öğrenebilir :)
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Çevrimdışı suare

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
ben de programın tekrar yayın hayatına dönmesini bekleyenlerdenim.
ayrıca gece yarısı bile yayınlansa bekleyip izliyordum.
(hala prgramın hediyesi olan pc masasını, yazıcıyı kullanıyorum. )
umarım en kısa zamanda yayına baslarlar...

Çevrimdışı Necmiye

• Genel Yönetici
  • Çaylak
  • Toplam: 55
  • Hedef Bilgi Toplumu...
TRT nin bence eğitici, bilgi verici bilişimle ilgili en güzel programlarından biriydi.

İnsanlara faydalı olabilecek bir teknolojiyi en bilgisiz insanın bile anlayabileceği dilde anlatırken
ayrıca zarar ve yeniliklerinide araştırıp bize iletiyorlardı. Böylece toplumumuzda bilişim teknolojisini
bilmeyen bu teknolojiyi öğrenirken, bilenlerde yenilik ve zararlarını, bu zararlardan korunma yollarını
öğrenmiş oluyordu. Bilgilerimiz arttıkça sanki aynı şeyleri anlatıyor sanıyoruz. Unutmayalım ki biz
önceden hiç bilmeyendik ve öğrendikçe yeni bilgi açlığımız oluştu. Bu yüzden sürekli yenilik ve
yeni bilgi isteyen olduk. Her ne kadar programla bu isteğimizi o an gideremeyen olsakta biliyoruz ki
bu program toplumun her kesimine ulaşabiliyordu. Bilgisayarı hiç görmemiş bir çocuğa klavye nedir diye
anlatıldığı zaman büyük bir ilgi ile izler. Klavyeyi bilense bu anlatımdan sıkılır. İşte her gün teknolojiyi
öğrendikçe oluşan bilgi açlığına yeni bilgiler eklemede Bilişim Rüzgarı sadece bir temeldir bence.

Umarım çocuklarımıza ve gençlerimize teknolojinin temeli veren bu program yeni bölümleriyle tekrar bizimle olur.

((Eski bölümleri zaman zaman yayınlanmaya devam etmeli ki yayınlandığı dönemlerde toplumda ulaşamadıkları
insanlarda bu programla karşılaştıkları an ilgiyle temel bilgiyi almayı tercih edebilsinler. Çünkü hedefleri
BİLGi TOPLUMUYDU... Şüphesiz tekrar yayınlarda bu bilgiyi alan yeni insanlar mutlaka olacaktır. ))
Bilgi; alırken asla korkma, verirken asla kaçma..

... İyi Niyet, Hoşgörü ...

Çevrimdışı Lotus Expeditor

• Çırak
  • Toplam: 69
  • Lotusun tekiiiiiiiiiii
Program bitse bile biz bu sitede devam edelim...
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Çevrimdışı necati güler

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
SAYIN başbanımız TAYYİP ERDOĞAN  daha öncede  tarafıma gelmiş olan meil yolu ile bizleri dolandırmağa çalışan [email protected] siteyi sizlere iletmiştik (Bimere) böyle bir site hala faal değil ne kayıt olduk ne birşey imzaladık böyle bir site ne hatırlıyoruz nede biliriz. Yeni gelen meilide dekrar sizlere gönderiyorum bizleri sıkıntıya sokmağa çalışıyorlar  dolandırmak istiyorlar  ve  sahtekarca vatandaşları soymağa çalışan bu şebekenin  çökertilmesi ve cezalandırılmasını sizlerden rıca ediyorum Tekirdağ ili Çorlu ilçesi Savcılğının acilen bu kişileri yakalayıp bilişim suçu işledikleri sahte ÇETE yi yakalatmanızı  bu sitelerle insanların dolandırılmasına son verilmesini rıca eder  kendilerine yazmış olduğum yanıtı da sizlere iletiyorum saygı ve sevgilerimle.                                             

Bilişim suçu işleyen Sahtekarlar  ! Devamlı olarak tarafıma meil atıp  bizleri tehdit ve şantaj yapmak süreti ile huzursuzluk yaratmaktasınız şunu bilinizki Başbakanlık bimer e Vakfıkebir cumhuriyet  savcılığı ayrıca İstanbul Bilişim Suçları Savcılığına bütün ileti ve meillerinizi le baş vurduk çok yakındır sizlere ulaşmaları.  Çalışmayan  faal olmayan siteye ne kayıtlıyım  ve faydalanmadığımız halde şantaj vari meiller ile ve  internetten paravan ve gayri meşru site adı altında isim ile sizlerin sayfanızın faal olmadığı!  [email protected]   Savcılıkcada tespit edilmiş olup (Çünkü savcı beyde bu siteyi merak etti açamadı çünkü faal deiğil böyle bir site) bu bilişim şebekesi hakkında bilişim çetesi olurturmak sahtekarlık ve o avukat dediğiniz  kişiler kim ise  hepinizden teker teker hesap sorulacak Çorlu dar gelecek ya Metris yada Silivri ceza evi sizleri paklar  bir ara parsadanlar vardı şimdi kaç yüz yıl ceza aldılar bunları bilirsiniz bu hükümetten kurtuluşunuz yok eskidendi o çakallıklar ama  o işler artık bitti  kayıt olmadığımız  hiçbir hizmet almadığımız  varlığınızın akibetinden haberimiz  yok Çorlu icra mahkemesi de sizin suç ortağınız olmayacaktır en azından BAŞBAKANLIK bimer merkezi yardımı ile  hükümetimiz sizin peşinizi bırakmayacağını böyle ucuz sahtekarlıklara meyil etmemeniz dileği ile aklınızı başınıza alınız .Adımı soyadımı bile bilmiyor eksik yazıyorsunuz. BU DEVLET SİZİN GİBİ SAHTEKARLARIN HAKKINDAN GELMESİNİ İYİ BİLECEKTİR.

--------------------------------------------------------------------------------
Date: Fri, 30 Sep 2011 07:36:20 -0400
To: [email protected]
Subject: ICRA DAIRESI YAZISI
From: [email protected]

--------------------------------------------------------------------------------

Değerli Abonemiz Necmi GüL

İcra Dairesi Yazısı!!!

4077 sayılı yasanın 11/A maddesinin 1. fıkrasında "Her türlü abonelik sözleşmelerine taraf olan tüketiciler, isteklerini satıcıya bildirmek kaydı ile aboneliklerine tek taraflı son verebilirler" hükmü yer almaktadır.

Fakat siz, ilk ayı paralı abonelik sürecinde bizden gelen "daimi üyeliğe geçmiş bulunmaktasınız" başlıklı bilgilendirme e-postasına rağmen iptal isteğinizi tarafımıza bildirmediniz.

Aradan geçen süre içerisinde ücretin hala ödenmemesi nedeniyle ikâmetkah adresinize
TC. Corlu iCRA Dairesi'nden
160+3,88 TL=163,88 TL ve ilave olarak avukat masrafları çıkan icra yazısı gelecektir. 

Detaylı bilgi için sitemizin haberler linkini ziyaret edebilirsiniz:
http://321indir.com/haber.php

Not: Odemeyi yaptıysanız, bu uyarımızı dikkate almayınız. 

* Calisma saatleri: Haftaici 10:00-18:00 arasi * Tel: 0(282)6535271 - Fax: 0(282)6535270 *
* Vergi Sicil No: 8 5 2 0 4 5 5 8 2 5 * Ticari Sicil No: 11483 * Bagli oldugu vergi dairesi: Corlu/TEKIRDAG
* Adres: Omurtak Cad. Ersozler Ismerkezi Yurtseverler Kismi No:40, 59860, Corlu/TEKIRDAG 

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor