portakal

Gönderen Konu: www.bilisimhikayeleri.com'da tüm forum üyelerimizi bekliyoruz.  (Okunma sayısı 9408 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CagdasKaval

• Yapım Ekibi
  • Çömez
  • Toplam: 12
Değerli forum üyelerimiz;

Bilişim Rüzgarı forum bölümünde bulunan tüm üyelerimize gösterdikleri ilgi ve özenle gönderdikleri bilgilendirici cevaplar için teşekkür etmek istiyorum. Özellikle bazı üyelerimiz bazı konuları o kadar güzel anlatmış ki bu yazıları gelecek günlerde Bilişim Rüzgarı ana sayfasına da taşımak istiyoruz.

Bu hafta ve geçen hafta programımızı izleyen forum üyelerimiz farketmiştir mutlaka,2 haftadır özellikle forum alanının duyurumunu yapıyoruz ve forumdan başlıklar alıp programda yanıtlamaya çalışıyoruz. Gelecek haftalarda da bu çalışmalarımız devam edecek ve forum alanımıza çok daha fazla yeni üyenin katılmasını ve forumun Türkiyê'deki en düzeyli ve bilgilendirici forum olarak devam etmesini sağlayacağız.

Eminim hepinizin bilgisayarla tanıştıktan sonra hayatında birçok şey değişmiştir. Belki de hayatınız tamamen yön değiştirmiştir. Eminim hepiniz "Bilişimle Hayatı Değişenler" densiniz. Hepinizi bilişimle hayatınızın nasıl değiştiğini anlatan hikayelerinizi paylaşmak üzere "http://www.bilisimhikayeleri.com" adresine davet ediyoruz. Sizlerin bilişimde başarı hikayeleri sayesinde  eminiz birçok insan cesaret alacak ve daha çok insan bilgisayar öğrenmek isteyecektir.
Gönderdiğiniz hikayelerden seçtiklerimizi video haline getirip Bilişim Rüzgarı programında da yayınlayacağız ve gelecek dönemlerde de en çok oy alan hikayelere sürpriz hediyelerimiz olacak.
Sizleri ve tanıdıklarınızı "http://www.bilisimhikayeleri.com" adresinde bilişimle nasıl hayatınızın değiştiğini anlatan hikayelerinizle bekliyoruz

G.Çağdaş KAVAL
Danışman
Bilişim Rüzgarı
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2008, 15:55:53 Gönderen: serkan özdil »

Çevrimdışı CagdasKaval

• Yapım Ekibi
  • Çömez
  • Toplam: 12
Ynt: www.bilisimhikayeleri.com'da tüm forum üyelerimizi bekliyoruz.
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2008, 01:45:54 »
Bu Senin Hikayen Projesi için bugün yapım ekibimizle beraber Denizli'deydik.
Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor projesi kapsamında yapılan eğitmen yetiştirme eğitimlerine katıldık. Gerçekten çok farklı bir ortam. 15-16-17 yaşlarında arkadaşlar Türkiye'nin her yerinde eğitim verebilmek ve gönüllü olarak bu işi yapabilmek için eğitim alıyorlardı.Arkadaşların hepsiyle röpörtaj yapma şansımız oldu ve 15 yaşlarındaki arkadaşların kendine güveni ve bu işi gönüllü yapma istekleri beni çok etkiledi. 17 yaşındaki bir genç eğitmen adaylarına eğitim veriyordu ve o kadar düzgün cümlelerle ve etkileyici anlatıyordu ki hayran kaldım. Ben de bu güne birçok eğitimenin yetiştirilmesinde görev aldım ama bu eğitimde karşılaştığım eğitmen gençler gerçekten çok iyilerdi.

Sizlerde gönüllü eğitmen olmak isterseniz mutlaka ilinizde verilen eğitimlere katılın,eminim çok şey öğrenecek ve çok keyif alacaksınız. Bu eğitimlerde çektiğimiz görüntüleri gelecek hafta sizlerle de paylaşacağız.

Tüm forum üyelerine sevgiler,saygılar

G.Çağdaş KAVAL
Danışman
Bilişim Rüzgarı
http://www.bilisimhikayeleri.com

« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2008, 15:57:06 Gönderen: serkan özdil »

Bilişim Forum

Ynt: www.bilisimhikayeleri.com'da tüm forum üyelerimizi bekliyoruz.
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2008, 01:45:54 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor