portakal

Gönderen Konu: En ileri uzak masaüstü bağlantısı yapan yazılımlar hangileri?  (Okunma sayısı 3796 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ITMAN

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
En gelişmiş uzak masaüstü bağlantısı yapılabilecek yazılımlar hakkında bilgisi olan varmı? Pek çok yazılım denedim ama ekran görüntülerinin donmadığı ve rapor alabileceğim iyi bir programa rastlamadım.Bilgileriniz bekliyorum.

Çevrimdışı gemici

• İlk Adım
  • *
En sorunsuz ve kaliteli çözüm olarak desktopgate kullanılabilir.İncelediğinizde özelliklerinin hakkından fazlasını verdiğini göreceksiniz.www.desktopgate.com

Çevrimdışı ITMAN

• İlk Adım
  • *
Gerçekten kullanım kolaylığı sağlayan DesktopGate tam aradığım program,uzman bir yazılım olmuş.Birden fazla ekranı donmadan izliyebiliyorum çok teşekkür ederim öneriniz için.

Çevrimdışı daemon400

• Çırak
  • Toplam: 25
TeamViewer 6 tavsiye ederim hemde ücretsiz
Küçük işleri iyi yapmak, büyük işleri daha iyi yapabilmeye giden yoldur.

Çevrimdışı serkan34

• İlk Adım
  • *
kurumsal düşünüyorsanız bence desktopgate hem teamwiver da karşı taraf onaylamadığı surece bakamazsınız ve ekren göruntusu cok geç geliyor desktopgate ait deskgate var gayet kalıtelı ucretsız deneyebilirisiniz.ben daha cok desktopgate kullanıyorum hem kurumsal hemde başarılı dıger programların server yapısı yok bunda istedıgınız bılgısayarı server olarak kullanabılırsınız yanı kendınıze ait oluyor

Çevrimdışı minikk

• İlk Adım
  • *
bende merak ettim doğrusu

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor