Gönderen Konu: oyun yükleme  (Okunma sayısı 3804 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı -EvanescenE-

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
oyun yükleme
« : 16 Ocak 2012, 18:46:40 »
Kardeşim oyun yüklememi istedi ama yükleyemedim normalde direk setup ınstall olurdu ve yüklerdim ama bu part lı şekilde ve hangi programla yükleyeceğimi bilemedim.Yardımcı olursanız sevinirim...

« Son Düzenleme: 18 Ocak 2012, 20:06:45 Gönderen: Harun PEYNİR »

Çevrimdışı Harun PEYNİR

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 86
    • Bahar Sokak
Ynt: oyun yükleme
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2012, 20:07:08 »
Dosyanın uzantısı ne?

Çevrimdışı Lotus Expeditor

• Çırak
  • Toplam: 69
  • Lotusun tekiiiiiiiiiii
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2012, 20:55:43 »
Harun PEYNİR ben bu konuya özellikle mesaj yazmadım. Çünkü partlı oyun yani sıkıştırılmış oyunlar. Bu oyunlar çoğunlukla korsan olu ve internetten indirilir. Korsana karşı olduğum için bu konuyu desteklemiyorum.
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Çırak
  • Lotusun tekiiiiiiiiiii
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2012, 20:13:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Harun PEYNİR ben bu konuya özellikle mesaj yazmadım. Çünkü partlı oyun yani sıkıştırılmış oyunlar. Bu oyunlar çoğunlukla korsan olu ve internetten indirilir. Korsana karşı olduğum için bu konuyu desteklemiyorum.

Lotus Expeditor Kardeşim O zaman o oyunu bir zahmet satın alıp arkadaşın evine gönderiver :)

650 lira asgari ücretle o oyun alınmaz.

Gelelim yanıtına:
Arkadaşım indirdiğin tüm partları bir klasöre topla.
sonra part1 olana sağ tıklayıp klasöre çıkart seçeneğini seç.. Sonra klasörün içine girdiğinde setup dosyasını görebilirsin.

bunun için sana winrar programı yardımcı olacaktır. eğer bilgisayarında yoksa  You are not allowed to view links. Register or Login açılan sayfadan Kullanım Kısıtlamalı Versiyonunu temin edebilirsin. İşini görür...
Korsan kullanmak hırsızlıktır. O zaman paramız yok diye...

• Çırak
  • Lotusun tekiiiiiiiiiii
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2012, 22:51:28 »
Dediğin doğru ancak kimse Çoluk çocuğunun rızkını Oyuna vermek istemez.  Bu bugün internet Cafeler bile internetten oyun indirip kuruyorsa vardır bir bildikleri.

Madem Oyunu yapıyorsun. O para değilde düşük bir fiyattan satılsın ki herkes alabilsin oyunu.  Oyunun Telif Hakkını (komple oyun haklarını devreder gibi) satıyor sanki 200 liraya bile oyun var.  Türkiyede olacak iş değil dediğin. Ya zenginsindir. yada Baba parasıyla geçinen öğrencisindir.  Bu dediğinin başka bir anlamı yok.

Tamam Korsan oyun hırsızlıktır. Kul Hakkı yenir. Ayrıca ona bakarsan da Youtube külliyen korsan. Neden Youtubeden müzik dinliyorsun? Git CD'sini al.

Ama Evlenip ( Bekar olduğunu düşünüyorum) Ev geçindirmeye geldimi iş bak nasıl değişiyor.
şimdi öncelikle ben youtube'nin tamamen korsan oluduğu doğru değil örnek olarak VEVO kanalı verilebilinir. Ve de tüm ücretlilerin ücretsiz alternatifleri var. Isterseniz  yazabilrim.

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #5 : 21 Mart 2012, 14:10:41 »

Sayın Lotus Expeditor,
     Korsana karşı olan tutumunuz için teşekkür ederiz. Ancak üyemiz sorusunda hangi oyun olduğu hakkında bilgi vermemiş. Dolayısıyla yüklediği oyunun korsan olup olmadığını bilmemiz pek mümkün değil. Bu sebeple yardımcı olunması gerektiği görüşündeyim.

Dediğin doğru ancak kimse Çoluk çocuğunun rızkını Oyuna vermek istemez.  Bu bugün internet Cafeler bile internetten oyun indirip kuruyorsa vardır bir bildikleri.

Madem Oyunu yapıyorsun. O para değilde düşük bir fiyattan satılsın ki herkes alabilsin oyunu.  Oyunun Telif Hakkını (komple oyun haklarını devreder gibi) satıyor sanki 200 liraya bile oyun var.  Türkiyede olacak iş değil dediğin. Ya zenginsindir. yada Baba parasıyla geçinen öğrencisindir.  Bu dediğinin başka bir anlamı yok.

Tamam Korsan oyun hırsızlıktır. Kul Hakkı yenir. Ayrıca ona bakarsan da Youtube külliyen korsan. Neden Youtubeden müzik dinliyorsun? Git CD'sini al.

Ama Evlenip ( Bekar olduğunu düşünüyorum) Ev geçindirmeye geldimi iş bak nasıl değişiyor.

Sayın Orhan Naldemirci,
     Öncelikle üyemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Ancak korsanın emek hırsızlığı olduğunu hatırlatmak isterim. Bazı lisans ücretlerinin pahalı olması konusunda haklısınız. Ama bu emek hırsızlığını meşru kılmaz. Oyunu veya yazılımı alacak kişi eğer bütçesi el veriyorsa alır, bütçesi yetmiyorsa daha uygun fiyatlı programlara yönelebilir veya ücretsiz lisanslı programları kullanmayı deneyebilir. Birçok ücretli programın alternatifi olan ücretsiz yazılımlar mevcuttur.
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

• Çırak
  • Lotusun tekiiiiiiiiiii
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2012, 19:26:09 »

Sayın Lotus Expeditor,
     Korsana karşı olan tutumunuz için teşekkür ederiz. Ancak üyemiz sorusunda hangi oyun olduğu hakkında bilgi vermemiş. Dolayısıyla yüklediği oyunun korsan olup olmadığını bilmemiz pek mümkün değil. Bu sebeple yardımcı olunması gerektiği görüşündeyim.

Sayın Orhan Naldemirci,
     Öncelikle üyemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Ancak korsanın emek hırsızlığı olduğunu hatırlatmak isterim. Bazı lisans ücretlerinin pahalı olması konusunda haklısınız. Ama bu emek hırsızlığını meşru kılmaz. Oyunu veya yazılımı alacak kişi eğer bütçesi el veriyorsa alır, bütçesi yetmiyorsa daha uygun fiyatlı programlara yönelebilir veya ücretsiz lisanslı programları kullanmayı deneyebilir. Birçok ücretli programın alternatifi olan ücretsiz yazılımlar mevcuttur.
Söylediklerinize katılıyorum. Uzun süredir görünmüyordunuz. Nasılsınız?

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #7 : 25 Mart 2012, 14:27:31 »
     Evet, bazı kişisel sebeplerden dolayı biraz forumdan uzak kaldım. Ama inşallah bundan sonra buradayım.
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

Çevrimdışı Pcustası

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #8 : 05 Aralık 2018, 17:00:53 »
Rarları, partları yani hepsini aynı klasöre açmanız gerekiyor.

Çevrimdışı senseye3450

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Ocak 2019, 01:22:21 »
teşekkürler hocam

Çevrimdışı BarışUtkuMihmat

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #10 : 04 Mart 2019, 18:23:26 »
Telefonunuzda yada bilgisayarınızda oyun yükleyemiyorsanız cihazınızda internete bağlı olmamak , donanımsal problemler ve yazılım problemleri olabilir. Bunu çözmek için:
1.Telefonun ayarlar kısmına girmek
2.Uygulamalar basamağını açmak
3.Uygulamalar kısmı açıldığında tümü kısmına basmak
4.İndirme yöneticisi kısmını uygulamalardan bularak açmak
5.İndirme yöneticisinin önbelleğini temizlemek
6.Telefonu yeniden başlatmak
Bu aşamaları sırası ile yapıldığında telefonun problemi yazılımdan kaynaklanmakta ise sorun muhtemelen çözülecektir.

Bilişim Forum

« Yanıtla #10 : 04 Mart 2019, 18:23:26 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor