portakal

Gönderen Konu: 3D MAX Kurs Tavsiyesi??  (Okunma sayısı 13828 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı terria

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
3D MAX Kurs Tavsiyesi??
« : 19 Şubat 2012, 18:01:56 »
Öncelikle merhabalar herkeze. 3D MAX konusunda kendimi geliştirmeyi düşünüyorum, şuanda gayet gözde bir program gibi geliyor bana. Şuanda max bilgim sıfır, sadece neler yapılabileceğini biliyorum. Tavsiyede bulunabileceğiniz sertifika veren bir kurs varmı? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Sulhc

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
Ynt: 3D MAX Kurs Tavsiyesi??
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2012, 18:11:29 »
 benim de büyük merakımdı :) 3dsmax size kendi gittiğim kursu tavsiye edebilirim. Ben bilişim eğitim merkezine gittim. memnun kaldığımı açık yüreklilikle söyleyebilirim. öğretme garantisi de vardı. istanbulun bir çok yerinde şubeleri var. tavsiyemdir.  8)

Çevrimdışı resif

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Mart 2012, 10:13:10 »
Dostum sana bilişim eğitim merkezini öneririm 3Ds max olmak üzere grafik tasarımcılığında çok iyiler ayrıca sertifikatı alamazsan veya alsan bile kendini yeterli seviyede görmüyorsa tekrar aynı kuru ücretsiz ala biliyorsun ben ce büyük avantaj kur hakkında bilgi edinmeyi burdan yapa biliyoruz >You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı vbn1905

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2012, 00:09:09 »
bilişim eğitim merkezi gerçekten iyi bu konuda.
yaklaşık 2 ay önce bir arkadaşım bitirdi ve sertifikasını aldı.
15 gün sonra gayet iyi bir işe girdi.
şimdi de hayatından memnun bir şekilde devam ediyor.

Çevrimdışı borabora123

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2012, 14:02:17 »
Bilişim eğitim en iyisidir bence grafik tasarım alanında..Benim yakın arkadaşlarım burdan aldıkları sertifikalarla suanda cok iyi yerlere geldiler..Eğer anlamadıysan sıkıntı oluyosada devam ettiği surece aldıgın kursu yenıden bedavaya alabılıyosun ogretme garantisi diyede buna derim ben..

Çevrimdışı myrina

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Ekim 2012, 22:56:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bilişim eğitim en iyisidir bence grafik tasarım alanında..Benim yakın arkadaşlarım burdan aldıkları sertifikalarla suanda cok iyi yerlere geldiler..Eğer anlamadıysan sıkıntı oluyosada devam ettiği surece aldıgın kursu yenıden bedavaya alabılıyosun ogretme garantisi diyede buna derim ben..

misal ben bilişim eğitim merkezinde grafik tasarım eğitimi almış biri olarak çok başarılı olduklarını ve iş dünyasında önümü açtıklarını söyleyebilirim. :)

Çevrimdışı borabora123

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2012, 17:02:34 »
yani gercekten bilişim eğitim merkezi tartışmasız bilişim sektorundeki en iyi kurs.bunu burda bır kez daha gordum boşuna demiyomuşum bunu anladım :)

Çevrimdışı cetinhak

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Nisan 2013, 13:35:22 »
Merhabalar,

3D max programı çok detay ve zaman ister. Eğitim Merkezi nden daha önemli olan eğitimi veren kişinin deneyimi ve bilgiyi aktarabilme yeteneğidir. Onun için hangi kursa gideceksen önce eğitim verecek olan kişinin dersine 1 saat katıl, gözlemle ve ona göre karar var. Eğer sana bu şansı vermiyorlarsa eğitimcilerine güvenmiyorlar demektir. Ben de bu şekilde yapıp Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi gittim, 3 yıl kadar önce ve doğru karar verdiğimi gördüm. 1 yıl boyunca ücretsiz tekrar hakkın da var, ders esnasınsa bir iç mekan bir de dış mekan olmak üzere iki ayrı projeyi baştan sona modelleyip, vray ile renderini aldık. Web adreslerinden ulaşabilirsin.
You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı davidoff

• Çaylak
« Yanıtla #8 : 18 Nisan 2014, 14:39:19 »
Şu 3d max nasıl bir şey bende pek merak ediyorum. Son zamanlarda çokça duyuyorum

Çevrimdışı Poyraz06

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2014, 10:30:43 »
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim max kursu ile ilgili arkadaşa katılıyorum eğitmen çok önemli. Ankara'da Şuan bu kursu veren çok yer araştırdım. Mimarlık öğrencisiyim bu kursa kesinlikle ihtiyacım var. Yazılanlardan sonra Bilişim Eğitime gittim misafir öğrenci olarak dersine girdim. Öğrencilere çalışmalarını sordum kimsede çalışma yokmuş. Max kursu alıp hiç çalışma gösteremeyen öğrencilere şaşırdım. bi de kursun bitiş aşamasındalarmış. Sonra hocayı dinledim. Hoca sadece anlatıp geçiyor. Bazıları derste uyuyor. Hoca resmen uyutuyor. O derste proje yapamamaları gayet normalmiş. Hiç beğenmedim. Ardından Vektörel Bilişim'e gittim. Caner Hoca diye bi hoca varmış. kurs başlayalı 1 hafta olmuş tüm öğrenciler iç mimari dekorasyon çizimi yapmışlar. Hoca çok ödev veriyormuş öğrenciler öyle söyledi. Hoca o kadar güzel ders işliyorki, seni dersin içine direk çekiyor. Çok kaliteli bi yermiş. bi sürü kurs gezdim ben böylesini görmedim. Adamlar müthiş eğitim veriyorlar. Bi de çok disiplinli olduğunu duymuştum. Kesinlikle Vektörel Bilişim'e kayıt olacağım. Ayrıca Fiyatları da Bilişim Eğitime göre çok uygun. Bu kadar uygun fiyata bu kalitede eğitim harika.

Çevrimdışı Sinan Alpan

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #10 : 13 Ağustos 2014, 11:28:11 »
Merhaba alanım şuan farklı ama tavsiyede bulunmak istedim arkadaşalar dolaşırken gördüm yazıları ben şuan sistemle ilgileniyorum yakın arkadaşım max kursuna gitti hatta birlikte bilişime gittim ama orayı tercih etmedi.Vektörele gitti ve iyki gitmişim diyor çok başarılı çalışmaları da var kendisinin proje çizimlerinde yer alıyor şuanda yani bence vektörel lede görüşüp öyle karar verin derim.

Çevrimdışı Simgegül

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2014, 09:49:22 »
Selam arkadaşlar ben mimarlık 1.sınıf öğrenciyim şuan da ankarada. autocad biliyorum ama üstünde bişeyler yapmak istiyorum bu nedenle max öğrenmek istiyorum yukarıda tavsiyeleri okudum anladığım kadarıyla bu eğitimi veren bir kaç kurs var katılımları nasıl peki?

Çevrimdışı Simgegül

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #12 : 28 Ağustos 2014, 09:39:38 »
Selam, Ankara da araştırmamı net den görüşmeye gideceğim yerler var sinan arkadaşın tavsiye ettiği vektörele de gidip görüşmek istiyorum özellikle eğitmenleri görmek istiyorum.Gelişmeleri paylaşıcam sizlerle.

Çevrimdışı kayrAA

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #13 : 29 Ağustos 2014, 10:16:53 »
Simgegül Vektörel Bilişimi kesinlikle tavsiye ederim. Hem Autocad hem de 3d maxi en iyi orda öğrenirsin. En baştan hiç bilmiyormuşsun gibi başlanıyor hemde hoca tek tek ilgileniyor tüm öğrencilerle. Hatta ödev bile veriyor çok disiplinli yani öğrenmen için herşey yapılıyor. Tabi gidip görüş zaten seni misafir öğrenci olarak derse alırlar o zaman farkı anlarsın. Bunları biliyorum çünkü aynı süreçten bende geçtim eğitimimi de ordan aldım çok memnun kaldım şimdi herkese tavsiye ediyorum.

Çevrimdışı semradogan

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #14 : 01 Ekim 2014, 11:31:37 »
Herkese Weeb Akademiyi tavsiye ederim  ;D . Kaliteli yer. Bende mesleğim gereği kursa gitmek zorunda kaldım ve burda özel ders gördüm. Fiyatıda çok miktarlı değil gayet uygun  ;) You are not allowed to view links. Register or Login << buda sitesi

Çevrimdışı davidoff

• Çaylak
« Yanıtla #15 : 05 Kasım 2014, 17:00:50 »
paylaşımlar için teşekkürler herkese .

Çevrimdışı Axe

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #16 : 21 Kasım 2014, 09:45:20 »
ben Vektörel Bilişim öneririm çok iyi bir yer bir kere öğrenme ve öğretmede çok başarılı bir yol sergiliyorlar proje ödevleri verip bunları referans olarak kullanıyorsun hemde kalıcı bilgiler ediniyrsun

Çevrimdışı Deniz Erol

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #17 : 10 Aralık 2014, 11:54:55 »
Selam arkadaşlar yazılanları okudum bende mimarlık  3.sınıf öğrencisiyim ve inanın şuan max eğitimine ihtiyacım var çünkü zaman kaybedemem hem proje çizimi yapıp hemde okula devam etmek zorundayım autocadle çiziyorum elimde işler var ama yetmiyor tavsiyeler dikkatimi çekti açıkcası bende gidip hem vektörel le hemde bilişimle görüşücem diğerleride var ama ön plana çıkan bu iki isim teşekkürler tavsiyeler için.

Çevrimdışı weebakademi

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #18 : 24 Mayıs 2016, 17:47:51 »
Merhaba arkadaşlar.
Weeb Akademi şubelerimizde hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan, geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Maxtir. Profesyonel tasarımcılar, mimarlar, planlamacılar, karakter canlandırma ve oyun üretimi ile ilgilenen herkesin 3ds Max eğitimine katılabilir. You are not allowed to view links. Register or Login sizlere sunmuş olduğu 3D's MAX eğitimi sayesinde günümüzde özel efektler, reklam ve filmlerin çoğunluğu 3dsmax programı kullanılarak yapılmaktadır. Sadece mimar, mühendislerle kalmayıp kendiniz 3D Studio Max programında 3 boyutlu modeller oluşturabilir ve modellerinize hareket verebilirsiniz.

Çevrimdışı elalarını

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #19 : 19 Ağustos 2016, 09:52:02 »
Ankara'da ikamet edenler için kesinlikle tavsiye ederim. http://www.vektorelbilisim.com/3ds-max-kursu-ankara-mimari-gorsellestirme-kursu

Bilişim Forum

« Yanıtla #19 : 19 Ağustos 2016, 09:52:02 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor