İŞLETİM SİSTEMLERİ > Windows İşletim Sistemleri Hakkında Bilgiler

Windows 8 BETA Yenilikleri

(1/1)

windows07:
 Windows'un yeni işletim sistemi Windows 8 beta sürümü tanitildi.
 Vistanin basarisizligini Windows 7 ile kapatan Microsoft firmasi Windows 8 ile profesyonelligini bir adim daha öteye atmiştir.

You are not allowed to view links. Register or Login
Windows 8 ile bir çok yeni özellik kazandirilmakla birlikte. Dokunmatik ekran özellikleri büyük ve güzel simgeleriyle kullanicilarin kalbinde taht kuracak gibi......
Yazi You are not allowed to view links. Register or Login adresinden alinmiştir  WindowsDownload.Net grubundan okuya bilirsiniz

Özgür Şenerdoğan:
 Merhaba, 

ilgili işletim sistemini kurduktan sonra GUI olarak önceki windows 7 ve diğer client işletim sistemlerinden biraz daha farklı ve geliştirilmiş bir arayüz bizi karşılıyor olacaktır.  lisanslama işlemi için bir ipucu vereyim.   Run ( çalıştır ) aracını tıkladığımızda ekranın alt köşesinde beliren seçeneklerden  "Run an administrator"  Yönetici olarak çalıştır. seçeneğini seçersek Run komutu yönetici hak ve ayrıcalıklarıyla çalıştırılmış olacak buraya  sırasıyla "Cmd"  açılan pencereye  Slui3  yazıp enterladığımzda  Windows 8 işletim sisteminin lisans bilgilerini girebileceğimiz ve aktivasyon işlemini gerçekleştirebileceğimiz bir  Komut pencerecesi açılmış olacaktır.

Özgür Şenerdoğan

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git