portakal

Gönderen Konu: Sunucular Stres Testi için Açılıyor  (Okunma sayısı 1347 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 203
  • Toplam: 0
Sunucular Stres Testi için Açılıyor
« : 22 Mart 2012, 16:10:02 »
Brick-Force sunucuları stres testi aşamaları için dünya çapında açılıyor
 
Merkezi Berlin’de bulunan çok platformlu çevrimiçi oyunlar yayıncısı ve geliştiricisi Infernum, neredeyse 350.000 kayıtlı Brick-Force oyuncusuna çeşitli stres testleri sırasında ileri oyun erişimi sağlanacağını bugün açıkladı.
Dünya çapındaki ilk iki stres testi 24 saat sürecek ve 22 Mart Perşembe ve 27 Mart Salı günlerinde gerçekleşecek. Avrupa ve Kuzey Amerika sunucuları Doğu Avrupa Saatiyle saat 17:00’den (17:00 EET) itibaren tüm kayıtlı oyunculara açık olacak.
Son ve en kapsamlı stres testi 31 Mart’ta başlayacak ve dört tam gün sürecek. Yakın zamanda çeşitli dillerde yerelleştirilen ve resmi bir forumla güncellenen www.brick-force.com sitesinden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Brick-Force şu anda kapalı beta aşamasında ve planlanan stres testleri, açık betanın bu bahardaki başarılı lansmanı için önemli teknik bilgiler sağlayacak. Kapalı beta başlayalı sadece üç hafta olmasına rağmen, hızla büyüyen topluluk bazı etkileyici başarılara ulaştı bile:
Şimdiye dek oyuncular 196.931.659 tuğla ile inşa edilen neredeyse 10.000 haritada 600.000'i aşkın nişancı oturumuna katıldı. En popüler harita ise, bir Counter-Strike klasiği “Dust 2” haritasının Brick-Force tarafından yeniden tasarlanmış hali.


Brick-Force - İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler. Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün. Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Kapalı beta 28 şubat 2012 tarihinde başlatıldı. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de açık beta yayınlanması planlanıyor. Farklı dillerde versiyonları hazırlanıyor. Daha fazla bilgi için: www.brick-force.com

Bilişim Forum

Sunucular Stres Testi için Açılıyor
« : 22 Mart 2012, 16:10:02 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor