Gönderen Konu: iOS ve Android için “BraveSmart” 31 Mayıs 2012’de Oyun Severlerle Buluştu  (Okunma sayısı 1537 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 204
  • Toplam: 0


Mobil oyunlar şirketi olan flaregames GmbH, bugün komik İskoç dünyasında geçen bir “3 Eşleme” oyunu olan ilk oyunu BraveSmart’ın 31 Mayıs 2012’de piyasaya çıktığını duyurdu. Oyun App Store, Google Play ve diğer Android piyasalarında bulunacak.

BraveSmart İskoç klanların Kuzey İskoçya’da koloni kurmasına yardımcı olmaya yönelik.  Oyuncular, bunu yapmak için ekrana dokunup kaynakları sezgisel olarak birleştiriyor: Üç taş bir demirhane, üç ahşap kazık bir kulübe, üç bina bir depo oluyor ve şatolara dek benzer şekilde devam ediyor. Oyunun mekaniği basit, akıllı oyuncular bu bağımlılık yaratan “3 Eşleme” oyununda ilerledikçe ustalıklarını açığa çıkarıyor.

“İlk oyunumuzla gurur duyuyoruz,” diye belirten Flaregames Kreatif Direktörü ve BraveSmart’ın Oyun Tasarımcısı Andreas Suika sözlerine şöyle devam ediyor: “BraveSmart, büyüleyici oyun mekaniği ve ücretsiz oynanışıyla dünyanın her yerinde yüz binlerce coşkulu oyuncuya ulaşacak.”

Fragman: http://youtu.be/HK4mtq45rFk
Resmi Web Sitesi: www.bravesmart.net
Basın Kiti İndirme: http://dl.dropbox.com/u/60983684/BraveSmart%20EPK.zip
itunes Linki: http://itunes.apple.com/tr/app/bravesmart/id511892006
Google Play Linki: market://details?id=com.flaregames.bravesmart


BraveSmart Hakkında

ÖĞRENMESİ KOLAY, USTALAŞMASI ZOR
Kısa başlangıç döneminde oyunu oynamayı öğrenin ve kampanya boyunca becerilerinizi arttırın.


SEZGİSEL SWIPE OYUN
Kaynakları yapılara, yapıları daha büyük yapılara ve sonunda şatolara dönüştürmek için parmağınızla Swipe’ı kullanın Zincirler ne kadar uzun olursa, puan değeri de o kadar yüksek olacak.

MUHTEŞEM YENİDEN OYUN DEĞERİ
Skoru iyileştirmek, Başarılar (Achievement) toplamak (yalnızca Gamecenter) ya da oyun parası olan Taçları kazanmak için, oynanan seviyeleri ziyaret edin. Bazı farklı taktikleri kullanmak ve test etmek de çabaya değer olabilir.

ADİL ÜCRETSİZ OYUN
BraveSmart AppStore’da ve Google Play dahil bazı Android piyasalarında ücretsiz olarak bulunuyor. Uygulama içi Alımları destekliyor: Tüm oyun ücretsiz olarak oynanabilir olsa da, oyuncular oyun deneyimlerini geliştirmek için düşük tutarlar harcayabilirler.

TUTKUYLA YAPILDI ♥
BraveSmart, bir Alman mobil oyunlar stüdyosu olan flaregames’in ilk oyunu. flaregames'te deneyimli oyun geliştiriciler akıllı telefonlar ve tabletler için harikulade oyunlar geliştirmek üzere genç yeteneklerle birlikte çalışıyor. Daha fazla bilgi edinmek için şirketin blogunu ziyaret edin.

Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor