Gönderen Konu: Brick-Force’ta büyük yenilikler – Tam oyuncuların beklediği gibi  (Okunma sayısı 1560 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 203
  • Toplam: 0

Son açık beta ve yayının başlangıcı, çok yakında kapsamlı güncellemeleri beraberinde getirecek

ABD oyun fuarı “E3” yarın başlayacakken, oyun yayıncısı ve geliştiricisi Infernum, bugün Brick-Force için gelecek planlarına dair resmi ayrıntıları açıklıyor. Eksiksiz bir yenilikler deposu oyuncuları bekliyor: Oyun, yeni tarayıcı sürümü, iki yeni nişancı modu, geliştirilmiş arayüz ve optimize edilmiş oyun mekaniği sayesinde çok yakında yepyeni bir ihtişamla karşınıza çıkacak. Uluslararası editörler, yarından itibaren güncellemelere dair bilgileri E3 kapsamında edinebilecek.
Gelecek birkaç hafta içerisinde, nişancı oyunu kısıtlı VIP Açık Beta aşamasından son açık beta aşamasına geçecek. Bu noktadan itibaren, çevrimiçi oyun tüm oyuncuların erişimine açılacak ve resmi yayın da kısa bir süre sonra gerçekleşecek. Bu iki kilometre taşı, oyunu bir dizi yenilikle geliştirecek. Diğer şeylerin yanında, arayüz tamamen yeniden tasarlandı ve bir önceki sürüme göre hem optik hem de fonksiyonel değişiklikler yapıldı. Ayrıca, oyuncuların talep ettiği iki yepyeni özellik de çok yakında tamamıyla yeni bir gerilim yaratacak: “İnşa Et ve Yık” ilk kez karşıt takımların bir nişancı ortamı içerisinde tuğla döşemelerini ve yıkmalarını sağlayacak. Aynı zamanda, takımlar klasik bir Takımlar Arası Hayatta Kalma modunda birbirleriyle savaşacak. İkinci yeni özellik “Savunma” modu olacak. Cesur kare kafalar dalga dalga gelen farklı canavarlarla savaşmak zorunda kalacak. Büyük yeniliklerin yanı sıra, oyuncular geliştirilmiş bir denge, yeni ve kimi zaman interaktif tuğla türleri, yeni kostümler, başarı sistemi, yeni eşyalar ve istatistikleri de dört gözle bekleyebilir.
Ayrıca, Mac kullanıcıları için harikulade haberler var: Tarayıcı sürümü şu anda son hazırlıkların yapılması aşamasında ve gelecek güncellemelerle birlikte PC ve Mac kullanıcıları için de uygun olacak. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için mobil sürümlerin geliştirilmesi konusunda da büyük adımlar atılıyor.
İlk ekran görüntülerine ve diğer ayrıntılara resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz: www.brick-force.com.

Brick-Force - İnşa Et, Paylaş, Oyna
Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler. Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün. Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Açık Beta aşaması 27 Nisan’da başladı. Bunun ardından, Yaz aylarında oyunun resmi yayını başlayacak. www.brick-force.com sitesinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bilgiler
İsim:   Brick-Force
Tür:   Eğlenceli Nişancı Oyunu   Platform:   Tarayıcı, Mobil cihazlar (çok platformlu)
Yayıncı:   Infernum Productions AG   Geliştiren:   EXE Games
Yayın Tarihi:    Yaz 2012   Beta:   Kapalı: 28.02.2012
Açık: 27.04.2012
PEGI:   Değerlendirme sürüyor
Diller:    Almanca, İngilizce, Fransızca, Lehçe, Türkçe, İspanyolca   Web sitesi:   www.brick-force.com


Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor