portakal

Gönderen Konu: Brick-Force Yayında!  (Okunma sayısı 1467 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 204
  • Toplam: 0
Brick-Force Yayında!
« : 17 Temmuz 2012, 15:58:33 »

Infernum Eğlenceli Sandbox-Shooter’i 1 Milyon Oyuncuya Sunuyor

Dün itibariyle çevrimiçi oyun Brick-Force’un resmi yayım sürümü yayına girdi ve tüm İnşaat ve Shooter fanları tarafından ücretsiz olarak oynanabiliyor. İstemci ve tarayıcı sürümü www.brick-force.com adresinde bulunabilir ve indirilebilir; tarayıcı sürümü, Brick-Force’u Mac’te oynamaya da olanak tanıyor.

Yaklaşık 1.000.000 kayıtlı kullanıcı şu anda her türden yeniliği deniyor: Yeni Nesne Yükseltme Sistemi sayesinde, ilk kez giysiler ve silahlar geliştirilebilir. Ayrıca, tamamıyla yeniden tasarlanan arayüz, hem görsel hem de işlevsel geliştirmeler sunarken, oyun mekaniği de optimize edildi.
Yeni PvP özelliği 'İnşa Et ve Yık’ yeni içerikle farklı bir eğlence sunuyor. Bu modda, iki rakip takım aynı harita üzerinde, önceden tanımlanmış bir süre için birbirlerinden şeffaf olmayan bir duvarla ayrılmış olarak karşı karşıya geliyor. Bu aşamada, tek yapılması gereken inşa etmek - geri sayım bitmeden ve duvar yıkılmadan önce, her saniyeyi tuğlaları stratejik konumlara yerleştirmek için kullanmak gerekiyor. Zaman dolar dolmaz, karşı taraf görünür hale geliyor ve Brick-Gun cephanelerle değiş tokuş ediliyor.  Karşı takımın kuleleri, siperleri ve engellerini iyice öğrenmek ve kurnazlıkla rakiplere diz çöktürmek artık herkesin elinde. Bir maç sırasında, haritanın size ayrılan tarafı üzerinde çalışmayı sürdürmek için en fazla 5 aşama kullanılabilir. Böylece her grup başkasının haritası üzeride de oynayabilir.  Her oturumun sonunda en fazla öldüren takım maçı kazanacak. Yeni yayınlanan fragmanda bazı korkunç sahneleri görmek mümkün:
http://www.youtube.com/watch?v=G_T7ZE8aeRU&feature=youtu.be
 
Bu arada, fragmandaki tek anlatıcı vızıldayan arı değil: Önümüzdeki birkaç hafta içinde, PvE özelliği ‘Savunma’ ile birlikte, kanatlı canavarlar Birck-Force’a girecek. İlave güncellemeler, diğer şeylerin yanında, yeni tasarım temalarını, puanlamaları, oyun modlarını ve mobil sürümünü içerecek.
Ayrıca bugünden itibaren, resmi web sitesi www.brick-force.com’dan özel bir istemci indirilebilir. Bu istemci, Overwolf ile işbirliğiyle özel araç “B-Hub”ı sağlıyor.
Fragman ve yeni Ekran görüntülerini yine medya sunucumuzda bulabilirsiniz.


Bilişim Forum

Brick-Force Yayında!
« : 17 Temmuz 2012, 15:58:33 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor