Gönderen Konu: Creative Mp3 Çalar Pc bağlantısı ve Açılmama Sorunu!  (Okunma sayısı 7084 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokhannn86

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Merhaba, benim Creative Zen Neeon 512 Mb Mp3 çalarım mevcut ve uzun süredir kullanamadığım için duruyordu. Mp3 çalarımın sorununu kendİm halletmek istiyorum.
Sorun şu şekilde; Mp3 çslsrı usb kablosu ile pc ye bağlıyorum ve çıkarılabilir disk (F:) olarak görüyorum ekranda, tıkladığımda şu hata yazısı ekrana geliyor; F:\erişilemiyor. Bir G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi.

Ayrıca  mp3 çaları power tuşuyla açtığımda önce ekrana normal olarak markası-modeli  geliyor yani normal açılıyor ama tam içine girecekken kendi kendini kapatıyor.
Not: Mp3 çaların içerisine daha önce bir internet sayfası kısayolunu kopyalamaştım, o günden sonra bu hatayı vermeye başladı, sanırım ondan dolayı. Virüs olduğunu sanmıyorum.

Ne yapmam gerekir? Resetlersem içindeki bilgiler silinir mi? Bilgilerin silinmesini istemiyorum. Yardımlarınızı beklerim. Saygılar.
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2012, 17:08:57 Gönderen: gokhannn86 »

Çevrimdışı gokhannn86

• İlk Adım
  • *
Ynt: Creative Mp3 Çalar Pc bağlantısı ve Açılmama Sorunu!
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2012, 10:32:35 »
Yardımcı olacak kimse yokmudur?  :(

Çevrimdışı gokhannn86

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2012, 21:39:35 »
Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar cvp yazarsa çok sevinirim. Ne yapmam gerekir arkadaşlar?

Çevrimdışı gokhannn86

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2012, 19:18:43 »
Kimse yardım etmeyecek mi?:( Bu konuda bilgisi olan varsa lüfen yazsın. :(

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2012, 19:18:43 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor