Gönderen Konu: Yazılım Egıtımı Önerisi  (Okunma sayısı 1610 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hacikara

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Yazılım Egıtımı Önerisi
« : 21 Aralık 2012, 16:37:23 »
Merhaba arkadaşlar Programlama eğitimi almak istiyorum . Acaba Ankara da bildiğiniz bu konuda iyi bir eğitim kurumu var mı?

Çevrimdışı Orhanata

• İlk Adım
  • *
Ynt: Yazılım Egıtımı Önerisi
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2012, 15:30:26 »
Ben İstanbulda yaşıyorum, geçen yıl böyle bir eğitim aldım BT Akademiden. şuana kadar araştırdıklarım arasında en makul fiyatlı ve en uygun görüneni de bana bunlar gibi geldi. İstanbuldalar ama Ankaraya da kurs açacaklar özellikle de ilgilenenlerin sayısı artarsa daha sık eğitim düzenlemeyi düşünüyorlar Ankarada, yani arkadaşların falan varsa senin ilgilenen bir olun görüşün, bişeyler mutlaka ayarlarlar bence, hatta linkinide vereyim incelersen: http://www.btakademi.com/egitim/egitimler/?id=10&egitim=asp_net_4_0_akademi___asp_net_ile_web_programlama

Çevrimdışı CCengizz

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2013, 17:03:16 »
Yazılım eğitimi önerisi başlığını görünce direkt kendi hallerimi hatırladım geçen yılki ;D ben de böyle yana döne kurum arıyodum tabi öğrenciyken kurs fiyatları vs. de ayrı bi dert oluyodu o yüzden  BT Akademiye gitmiştim uygun diye ama beklediğimin kat kat üstünde çıktı adamlar aldıkları paranın hakkını sonuna kadar veriyorlar eğitim dersen on numara aklında bulunsun ;)

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2013, 17:03:16 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor