portakal

Gönderen Konu: Apple Cihazlarında Para Kazanma Yöntemleri [Detaylı Anlatım]  (Okunma sayısı 1443 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı darkcx31

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
[COLOR="#FF0000"]ÖNCELİKLE FORUMDA BENZER KONULAR OLABİLİR FAKAT HİÇ BİRİ BU KADAR AYRINTILI YER VERMEMİŞTİR HİÇ BİR ŞEY BİLMESENİZ BİLE EN BAŞTAN ANLATTIM SİZLER İÇİN DESTEK VERİRSENİZ KONUYU ANA KONU YAPMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA... İYİ FORUMLAR

ARKADAŞLAR KONUYA DESTEK GELİRSE BİR YÖNTEM DAHA OLAN FEAUTPOİNTS UYGULAMASINA BENZEYEN BİR UYGULAMA DAHA PAYLAŞCAM KONUYA DESTEK VERİN !![/COLOR]

Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım ve daha önce internetten oyunlar için paypaldan ödemeye çalıştım ama olmadı çünkü paypala para atamıyordum ama biraz araştırdıktan sonra paypal para atmak yerine para kazanıp paypal hesabına aktarılıp ordanda oyuna yükleyecek para buldum ve hiç uğraşmadan zahmetsiz bir şekilde günde 5$ fazla para kazanıyorum bu benim hayli hayli işimi görüyor bunu nasıl yaptığımı size anlatmak istiyorum bunun için bir iphone olması yeterli ve oldukça başarılı iki uygulama bu uygulamanın birincisi featurepoints ikincisi ise winat9 bu uygulamaları anlatmaya başlamadan önce paypal hesabı nasıl açılır onu gösterim :)

Paypal hesabı açma:

İlk olarak You are not allowed to view links. Register or Login giriyoruz.

You are not allowed to view links. Register or Login

sonra

bireysel hesap açın..

bilgileri doldurduktan sonra e-mailden doğrula ve hesabımız açıldı..

sıra birinci uygulamamız anlatayım..

Featurepoints:

Bu uygulama saferi üzerindendir appstoreda yoktur!!!saferiden nasıl uygulama olarak kaydedecegimizi göstereyim adım adım izleyin!

İlk olarak
Adresine giriyoruz iphonunuzdan.

ÇIKAN KOD KISMINA [COLOR="#FF0000"]K6OEYQ[/COLOR] (BU REFERANS KODUDUR BU KODU YAZARSANIZ 50COİNS İLE BAŞLAYACAKSINIIZ) Not: Bu referans kodu benimdir bu referans kodunu yazarak bana yardımcı olabilirsiniz.ilk hesabınızda başka kişilere yazacagına benim referans kodunu girerseniz sevinirim. İSteyen arkadaşlar referans kodlarını paylaşabilir..!!

1.Adım

2.Adım

Not:Bazı arkadaşlar bu ayarların telefonu etkileyecegini virüs felan oldugunu bile düşünen var kessinlikle öyle bir şey yok telefona hiç bir şeklide zarar vermeyecektir..

3.Adım
 BURADA GÖSTERİLEN İŞARETTEN ANASAYFAYA YER İMİ OLARK EKLEYE TIKLYIN VE UYGULAMA ANASAYFAYA GELÇEKTŞR BUNDAN SONR ORADAN GİRECEKSİNİZ UUYGULAMAYA..

4.Adım

UYGULAMAYA TIKLYARA DEVAM EDİN...

5.Adım

6.Adım

eeee puanları topladık peki bu puanlara neler alınır gösterelimmm

buradan istediklerimizi alabiliriz paypal ödemesi anında gerçekleşiyor aynı şekide uygulamalarda  peki ama daha fazla uygulamaya tıklayıp DAHA ÇOK PARA KAZANMAK İSTİYORSAK NE YAPACAZ HADİ ONUDA GÖSTEREYİM ..

1.Adım
Appstore girerek VPN ONE CLİCK İNDİRİYORUZ

2.Adım

3.Adım

4.Adım

[COLOR="#000000"]2.VPN seçeneği Apstoredan VPN Express i İndiriyoruz[/COLOR]

BU VPNDE 300MB SINIRI VAR AMA KORKMAYIN BİR TAKTİK ANLATAYIM VPNYİ AÇTIK SONRA FEATUREPOİNTSE GİRDİK UYGULAMAYI İNDİR DEDİK UYGULAMA İNMEYE BAŞLADI VPNYİ KAPATTIK MB GİTMESİN DİYE UYGULAMA İNDİ VPNYİ AÇTIK FEATUREPOİNTSE GİRDİK UYGULAMDAN PUANI ALDIK EMİN OLUN BU 300MB BİTMEZ DİYELİM BİTTİ UYGULAMAYI SİLİN YENİ BİR ÜYELİK AÇIN 300MB DAHA :D

İNDİRİN KAYIT OLUN ...

VPNYİ KURUN :)

1TANE VPN GELİYOR ENDİŞELENMEYİN BEN EN ÇOK UYGULAMAYI HEP BU VPNDEN ÇEKTİM :d

[COLOR="#000000"]3.VPN SEÇENEĞİ VPN Fire[/COLOR]

2.SEcenekteki gibi mblı buda aynı taktikler geçerli

kayıt olun !!

anasayfaya gelinn

vpnyi kurunnn

BUNDA 2 VPN GELECEK EMİN OLUN BUNLAR ÇOK İŞİNİZE YARAYACAKTIRRR..

tek tek tüm vpnlere baglanıp uygulamaya giriyoruz her seferinde yeni uygulamaları indirmeni isteyecek buda daha fazla puan anlamına geliyor :D

[COLOR="#FF0000"]VPNLERİ DOLAŞIYORUZ AMA TÜRKİYE STOREDA OLMAYAN BİR SÜRÜ UYGULAMA VAR BAŞKA BİR STORE NASIL KAYDOLACAM BEN? DİYORSAN AŞAĞI BAK :d

[/COLOR]

[COLOR="#FF0000"]
SORUN  YAŞAYANLAR SÖYLESİN İLGİLENİRİM..[/COLOR]

[COLOR="#FF0000"]YARIN ÖDEME NASIL ALINIR ONUNLA İLGİLİ VİDEOYU PAYLAŞCAM [/COLOR]

ve 2.uygulamamız oldukça kolay ve kulanışlı

winat9:

Appstoredan winat9 nı indiriyoruz kayıt oluyoruz kayıt olurken paypal hesabınızın emaili ile kayıt olun günde 2-3 reklam gelmektedir her reklama 0.15 kuruş vermeltedir buprogramı 5 cihazda kulanabilirsiniz kazandığınz paralar her akşam 9da paypal hesabınıza yatmaktadır

BEN İNANMIYORUM KARDEŞİM PARA FELAN GELMEZ  DİYEN ARKADAŞLARIMA KANIT OLSUN KENDİ HESABIM BUYRUN SS

[COLOR="#FF0000"]Konu Hakında Takıldığın bir yer olursa söyleyin resimli anlatım yapayım...[/COLOR] :confused:

İLK GÜNDEN SONRA PUAN KASILMIYOR DİYENLER İÇİN BUYRUN

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor