Gönderen Konu: Bilinçli Oyun Severleri Davet Ediyoruz!  (Okunma sayısı 1022 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gsmegitimi

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 1
  • Toplam: 0
Bilinçli Oyun Severleri Davet Ediyoruz!
« : 24 Temmuz 2013, 01:00:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
[/URL]
Merhaba arkadaşlar;

Bir süredir üzerinde çalıştığım You are not allowed to view links. Register or Loginnu en sonun ufak tefek eksiklikler olsa da bitirmeyi başardım. Özellikle forumun devam etmesi için alt yapıyı gerçekten güçlendirdim. Bu forum diğer You are not allowed to view links. Register or Loginndan farklı olarak sadece oyunlar ile ilgili olmasıdır. Diğer forumlar gibi zamanla diğer kategoriler açarak çizgisini aşmayacaktır. Başlıkta da belirttiğim gibi bilinçli kişileri sitemize davet ediyorum. Diğer forumlar gibi " yok şunu yaptım yok bunu yaptım " konusu yapmayacak kişiler bizim için değerlidir.

Forum yönetim ekibimiz şuan çok az sayıdadır. Ancak çoğu bizzat eğitilerek veya başka forumlarda tecrübe edinerek yönetim ekibimize kayıt olmuştur. Tabi ekip arkadaşlarına ihtiyacımız olacaktır. Bunları da zamanla forumdan duyuru yaparak alım yapacağız. Tabi diğer forumlar gibi önümüze geleni almayacağız. Tecrübeli olanlar bir adım önde olacaklardır.

Sitemizde aktifliği sağlamak için zaman zaman yarışmalar, etkinlikler düzenlenecektir. Üyelerimize özel oyun sunucuları açıp farklı oyunlarda birlikler, klan vb. ortamlar oluşturulacaktır.

You are not allowed to view links. Register or Login
[/URL]
Şuan sitemizde;

6 Yönetim Kategorisi, 4 Forum Kategorisi, 10 Sohbet Kategorisi, 46 Online Oyun Kategorisi, 80 Browser Oyun Kategorisi, 15 Bilgisayar Oyun Kategorisi, 7 Oyun Konsolu Kategorisi, 6 Mobil Oyun Kategorisi, 8 Oyun Programlama Kategorisi

bulunmaktadır. Zamanla yeni çıkan veya eksik olan kategorilerde eklenecektir.

NOT: Youtube Oyun Kanalı olan arkadaşlara da güzel bir projemiz vardır. Onları Türk oyun forumu olarak desteklerimizi vereceğiz. Sanırım bu bir ilk olacak. Proje tam olarak hazır değil. Bizi takip ederseniz en son güncel haberleri alabilirsiniz.

Web: You are not allowed to view links. Register or Login
Kayıt: You are not allowed to view links. Register or Login
Kurallar: You are not allowed to view links. Register or Login
İletişim: You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum

Bilinçli Oyun Severleri Davet Ediyoruz!
« : 24 Temmuz 2013, 01:00:25 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor