portakal

Gönderen Konu: Fenerbahçe Taraftarı Bu Değildir.  (Okunma sayısı 5816 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı xPbacklink

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 2
  • Toplam: 0
Fenerbahçe Taraftarı Bu Değildir.
« : 02 Kasım 2013, 16:05:06 »
Fenerbahçe Taraftarı Bu Değildir!
Geçtiğimiz günlerde kamuoyuna gerçekleri sunmak için Fenerbahçeli kimliğimizle yazılar yayınladık. Amacımız armaya, renklere gönül verenlerin haklıyı haksızdan ayırabilmesini sağlamaktı. Amacımıza ulaşana kadar da yazılar yazmaya devam edeceğiz!


Sevgili Fenerbahçe’ye gönül veren dostlarımıza sesleniyoruz.
Dünkü CSKA zaferi yüzümüzü güldürdü. Her şey yolunda gidiyor gibi gözükebilir fakat durum öyle değil. Maç başlamadan önce Twitter’da kendini Fenerbahçeli zanneden grup bir kampanya başlattı.@Beckham1907 isimli hesabın başlattığı hakaret dolu kampanya ilerleyen saatlerde Türkiye gündemine girdi.Takipçisi çok olan Beckham1907 kendisine destekçiyi buldu. Onun ve diğerlerinin unuttuğu bir şey vardı… Aşkın saati 19:07’dir ama Fenerbahçe taraftarlığının saati olmaz ve bir Fenerbahçe taraftarı asla terbiyesinden ödün vermez! Biz adamlığımızı, taraftarlığımızı Lefter’den, Can Bartu’dan, Cemil Turan’dan  aldık. Bize Fenerbahçe’yi öğreten onların terbiyesidir!


12 Numara’da o esnada boş durmadı! Fenerbahçe taraftarı olup olmadığını sorguladığımız grup yine bizi şaşırmadı ve hakarete alkış tuttu!Çirkin kampanyayı başlatan kişiyi incelediğinizde karşınıza şu çıkacak:Yukarıdaki hesap anlaşıldığı kadarıyla kendini Fenerbahçeli gören Beckham1907 takımımızın TT işlerinden sorumlu bir role bürünmüş. Ama şu net olarak anlaşılmalıdır ki, kimse Fenerbahçe taraftarıyla boy ölçüşemeyeceği gibi, kimsede onu yönlendirmeye kalkamaz!

Fenerbahçe taraftarı centilmendir, takımına gönülden bağlıdır, sadece iyi günde değil kötü günde de takımını yalnız bırakmaz. Kısacası gerçek taraftardır! Taraftarımızı hakarete, kötü söyleme sürükleyenler ve ona alkış tutanlar Fenerbahçe taraftarı olamaz!

Çevrimdışı armuduniyisi

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 40
  • Toplam: 0
Ynt: Fenerbahçe Taraftarı Bu Değildir.
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2014, 14:24:55 »
haber için teşekkürler

Bilişim Forum

Ynt: Fenerbahçe Taraftarı Bu Değildir.
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2014, 14:24:55 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor