Gönderen Konu: Infor, Ortakları için yeni Mikro-Vertikal Ürün Programını Piyasaya Sürüyor  (Okunma sayısı 1725 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 206
  • Toplam: 0

Ortaklık Programına Daha Fazla Yatırım, Infor’un Infor Ortaklık Ağına Bağlılığını Göstermektedir.70.000’den çok müşteriye hizmet eden iş uygulama yazılımının lider üreticisi bugün ortakları için  Infor Ortaklık Ağı (IPN) kaynaklarına daha fazla yatırım yaptığını açıklayarak, Infor Mongoose geliştirme çatısına dayalı yeni bir mikro-vertikal ürün programının duyurusunu yaptı. Resmi olarak Infor Amerika’nın Ortaklık Zirvesi 2013 Temmuzunda açıklanan bu program, ortaklara Infor uygulamaları ile kazançlı ve güçlendirilebilir bir iş büyütme fırsatlarını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Mikro-vertikal ürün programı ortakların, Infor Mongoose (kullanıcıların karmaşık kaynak kodları ya da program dilleri kullanmaksızın daha kolay uygulama tasarımı ve dağıtımını sağlayan, Infor’un lider geliştirme platformunu) kullanarak  kendi endüstri-spesifik uygulamalarını kurmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca bu başlangıç, ortakların varolan Pazar gereksinimlerinde sermaye sağlamaları için yardım ederek, onlara en son Infor 10x technology sağlayarak ve onlara kendi işleri için yeni bir güçlü gelir akışı kurmalarını sağlayarak direct menfaatler temin eder. Ortakların kendi uygulama fikirlerini Infor’a sunma ve sonra, Infor’un teknik ekibinin ve global satış organizasyonunun yardımıyla kendi tasarladıkları ürünü kurma ve tanıtma olanağı bulunmaktadır


Jeff Abbott, Infor’un Global Anlaşmalar ve Kanallar kıdemli başkan yardımcısı diyor ki: “Ortaklarımıza, ek endüstri-spesifik işlevselliğin gerekli olduğu yerlerde nişler tanımlamaları ve sonra bu düelloları karşılamak için bir uygulama kurmaları ya da genişletmelerine izin vererek global müşteri veritabanımıza benzeri görülmemiş erişim veriyoruz,” “ Infor Mongoose esnek ve kullanımı kolaydır ve ortaklarımızın elinde, Infor’un mikro-vertikal stretejisini sağlayarak, onlara kendi ustalıkları ile kazanç olanağı tanırken,çok daha güçlü bir araç haline gelecektir.”

Bir Infor ortağı olmak istiyorsanız daha fazla bilgi için lütfen www.infor.com/company/partners/recruitment/ adresini ziyaret ediniz.


Infor Hakkında
Infor, 194 ülkedeki 70.000 müşterisinin operasyonlarını geliştirmeye, büyümesine ve iş isteklerindeki değişikliklere kolayca ayak uydurmasına yardımcı olarak, bilginin kurumdaki yayınlanma ve tüketilme yolunu temelde değiştirmektedir. Infor, hız için tasarlanmış derin endüstri-spesifik uygulama ve süitler ve kolay, transparan ve elegan bir yaratıcı kullanıcı deneyimli tasarım sunmaktadır. Infor müşterilerine kendi işlerini bulut teknolojisinde, kendi yerlerinde ya da her ikisinde yapmaları için esnek yayılım seçenekleri sağlamaktadır. Infor hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.infor.com adresini ziyaret ediniz.


Infor müşterileri arasında bulunanlar:
•   20 en büyük uzay firmasının 19’u
•   13 en büyük yüksek teknoloji firmasının 12’si
•   10 en büyük eczacılık firmasının 10’u
•   100 en büyük otomotiv üreticisinin 84’ü
•   50 en büyük Amerikan devlet hastanesinin 23’ü
•   50 en büyük endüstriyel distribütörün 31’i
•   35 en büyük global perakendecinin 26’sı
•   9 en büyük bira üreticisinin 5’iBilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor