Gönderen Konu: iSTANBUL SU KAÇAĞI-0212 446 00 55  (Okunma sayısı 1555 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı U TESİSAT

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 4
  • Toplam: 0
iSTANBUL SU KAÇAĞI-0212 446 00 55
« : 10 Mart 2014, 10:10:49 »
http://istanbulsukacagi.org/


SU KAÇAĞI TESPITI (0212) 446 0 055

Su kaçağı tespiti su kaçaklarında mutlaka uzman firmalar ile görüşülerek onlardan hizmet alınması gerekmektedir. Su kaçkları genel itibari ile farkedilmesi çok zor olan sızıntılar şeklinde olup su kaçakları suyun, rutubetin nemin olduğu yerin çok uzağında olabilir. Su kaçağı tespiti tesisat hatları inşaat döneminde kanallar açılıp bu kanallara yerleştirildiğinden çıplak gözle görülmeyecek şekildedir. Su kaçağı tespiti bakıldığı zaman dairelerimizdeki elektrik ve su tesisatları görüntü kirliliği oluşturmayacak şekilde görülmeyecek tarzda montajı yapılmaktadır. Su kaçağı tespiti zamanla su tesisatlarındaki meydana gelebilecek su sızıntısı, su kaçağını bulmak profesyonellik ve tecrübe gerektirmektedir.

Su Kaçağı Tespiti

Uzmanlar tesisat olarak su kaçağında sizlerin vesu kaçağından dolaylı olarak etkilenen insanların tahammülünün olmadığını bilmekteyiz. Su kaçağı tespiti bizler bu bilinçle su kaçağı için son teknolik cihazları temin edip en kısa sürede su kaçağını buluyoruz. Su kaçağı tespiti su kaçağı hangi yaşam alanına olursa olsun bizleri rahatsız edici durumlara sebebiyet vermektedir. Su kaçakları özlelikle Belediye Binaları, Hastaneler, Okullar, Kreşler, Bankalar vb. çok sayabileceğimiz, hepimizin ortak yaşam alnındaki su kaçakları ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verdiğinden, çözümününde en hızlı şekilde olması gerektiği hepimizin malumudur.

Su kaçağı tespiti Uzmanlar olarak sahadaki tecrübelerimiz ile şunu söyleyebiliriz ki özellikle bu saydığımız alanlarda su kaçağına tahammül sıfırdır. Su kaçağı tespiti dolayısıyla su kaçağının profesyoel ekip ve teknolojik cihazlarla  kırmadan dökmeden noktasal  tespit yapılıp tamiratınında yapılması elzemdir. Su kaçağı tespiti su kaçağı sorunun  ivedilikle çözülmesi gerektiğini bilincinde olduğumuzdan her zaman, uzman kadromuz ve teknolojik makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Trotek Alman Markası Noktasal Su Kaçağı Bulma Cihazımız ile Grafiksel veriler ışığında  noktasal tespit yapmakt

Bilişim Forum

iSTANBUL SU KAÇAĞI-0212 446 00 55
« : 10 Mart 2014, 10:10:49 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor