Gönderen Konu: Teknolojik Eğitim Konseptiyle Heyecan Verici Bir Kolej: VİZYON KOLEJİ  (Okunma sayısı 2328 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tercume

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
    • tercüme
Beylikdüzü - Esenyurt bölgesine büyük ve modern bir kolej açılıyor: Vizyon Koleji. Vizyon Koleji 11.500 m2 kapalı alanı ile 1200 öğrenciye yüksek kalitede eğitim verebilecek donanıma sahiptir.

Vizyon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arıtuluk bölgeye yapılan bu eğitim yatırımının önemini dile getirirken “Artan nüfus bölgede yaşayan çok sayıda öğrencinin ya kalabalık dersliklerde eğitim almak zorunda bırakıyor, ya da iyi bir eğitim almak için uzaklara gitmesine neden oluyordu. Resmi rakamlara göre ilköğretim okullarında sınıf ortalamaları Beylikdüzü’nde 37, Avcılar’da 46 ve Esenyurt’da 54 kişidir. Bu oran Esenyurt bölgesinde 74 kişiye kadar çıkmaktadır.  Vizyon Koleji özellikle Beylükdüzü, Esenyurt ve Avcılar'da ikamet eden öğrenciler için hayati öneme sahip bir eğitim alternatifi oluyor." şeklinde görüş bildirdi. Arıtuluk yeni kampüslerin İstanbul ve diğer illerde de hızla açılacağını, Vizyon Koleji'nin yoğun Akademik İngilizce ve teknolojik eğitim içerikli konseptiyle iddialı, herkese hitap eden bir zincir okul projesi olduğunu da belirtmekte.

Vizyon Koleji "teknolojik bir eğitim üssü" olarak hazırlandı
Mart ayından itibaren kayıt almaya başlayan Vizyon Koleji'nin ilk kampüsü bölgede en donanımlı ve modern okullardan biri. Projeyi bir "teknolojik eğitim üssü" olarak tanımlayan Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arıtuluk'un verdiği bilgiye göre kampüs dijital eğitim teknolojilerini en üst seviyede kullanacak şekilde hazırlandı. Türkiye'nin önde gelen eğitim teknoloji şirketi SEBİT'in de ''Sebit Project School'' olarak akredite ettiği ve desteklediği kampüste tüm dersliklerde son model dijital akıllı tahta kullanılıyor ve tablet destekli eğitime olanak sağlayan hızlı internet erişimi her yerden mümkün. Kampüsün birçok yerine kurulan dijital paneller ile öğrenciler teneffüs saatlerinde bile her türlü bilgiye doğrudan ulaşabiliyor, anketlere katılıyor, okul yönetimi ve ailesi ile iletişim sağlayabiliyor, hatta okul yönetimine öneri, talep ve şikayetlerini doğrudan bildirebiliyor.
You are not allowed to view links. Register or Login, You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı kimyon

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
araştırmak lazım bu You are not allowed to view links. Register or Login ilerde lazım olabilir  :)

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor