Gönderen Konu: Infor Bulutta Sektörel Uygulama Paketleri Sunuyor  (Okunma sayısı 1764 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 206
  • Toplam: 0
Infor Bulutta Sektörel Uygulama Paketleri Sunuyor
« : 15 Nisan 2014, 14:31:34 »Infor CloudSuiteTM, Kanıtlanmış Sektörel Uzmanlık, Farklılaştırılmış Kullanıcı Deneyimi ve Amazon Web Hizmetleri’nin Dünya Standartlarındaki Bulut Altyapısını Biraraya Getiriyor
 

03 Nisan 2014 – 70 binin üzerinde müşteriye hizmet eden lider iş uygulama yazılımları sağlayıcısı Infor, bugün Amazon Web Hizmetleri (AWS) bulutunda mevcut olan ilk sektörel uygulama paketleri grubunu lanse ediyor. Infor CloudSuite derin sektörel fonksiyonellikle birlikte peşin BT giderlerini önemli oranda azaltan abonelik tabanlı sunum modeline sahip cazip bir yazılım sağlıyor.

Infor CloudSuite içerisindeki her sektör paketi, ilgili sektörün temel iş fonksiyonlarını bir bütün olarak desteklemek için eskiden bağımsız olarak kullanılan çoklu uygulamalar birleştirerek yapılandırıldı. Infor CloudSuite; hızlı ve basit konfigürasyonu ve SaaS fiyatlama modeliyle birlikte, iş yazılımlarının müşterilere sunulma ve müşteriler tarafından tüketilme şeklini değiştirecek.

 Infor CEO’su Charles Phillips, konuyla ilgili, “Bugün SaaS denildiğinde, akla kritik görevli iş operasyonları değil, HCM, CRM veya diğer yan uygulamalar geliyor. Infor CloudSuite, Amazon Web Hizmetleri aracılığıyla herkese açık bir bulutta çalışan, sektöre özel ilk iş uygulamaları pakedini sunarak, şirketler için bulutu yeniden tanımlıyor.” açıklamasında bulunuyor.

Amazon Web Hizmetleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Andy Jassy, “Müşteriler daha fazla operasyon nasıl AWS bulutuna taşınır konusunda yardım bekliyor. Farklılaşmamış ve ağır yük arzeden BT ve karmaşık yazılım yönetimi yerine, en iyi yaptıkları şeye odaklanmak için kaynaklarının yerini değiştirmek istiyorlar. Infor’un AWS platformunu kullanarak bu ihtiyaçlara hitap ettiğini görmekten heyecan duyuyoruz. AWS üzerindeki Infor CloudSuite birçok sektöre yönelik basit ve gelişmiş kullanıcı deneyimi sunarken AWS Bulut’un çeviklik, esneklik ve maliyet kazançlarının tümünü dünyadaki tüm şirket müşterilerine sağlıyor.” diye açıklıyor.

Infor, müşterilerinin Amazon’un uzmanlığından ve gerekli kaynaklara ihtiyaç duydukları anda erişebilmelerine olanak veren bir modelin ekonomik getirilerinden faydalanmalarını sağlamak için, AWS bulut altyapısını hazır ve otomatik ölçeklendirilmiş Infor uygulamaları  ile güçlendirecek. Infor şu an, mevcut aboneleri konsolide etme ve güncel dahili altyapıyı AWS platformuna taşıma sürecinden geçiyor. AWS küresel bazda 10 bölge, 25 ulaşılabilirlik bölgesi ve 51 Amazon CloudFront Edge lokasyonunda hizmet sağlıyor.

Phillips, “Ürünlerimizi tümüyle destekleyen ve zenginleştiren gönderim modeli, maliyet yapısı ve operasyonel mükemmelik odağı sağlayan AWS, dünyadaki en iyi ve en gelişmiş bulut altyapısı olma özelliğini taşıyor. Ayrıca, Infor ve AWS arasındaki bağ, müşteri deneyimi, hızlı inovasyon ve standart tabanlı mimari konularındaki ortak odakları sayesinde daha da güçleniyor.” diye yorumluyor.

Infor 2014 yılı içerisinde AWS üzerinden sektör paketlerini piyasaya sürmeyi planlıyor; ilk adım kullanıma hazır olan Infor CloudSuite Otomotiv, Infor CloudSuite Hava Sahası & Savunma ve Infor CloudSuite Konaklama. Infor, bu yazın ilk aylarında sınıfının en iyisi finans raporları ve Infor’un eksiksiz insan sermayesi yönetim paketi ile Infor CloudSuite Kurumsal ürününü satışa sunmayı planlıyor.

Infor CloudSuite platformunun içeriği:
   Analitik – CloudSuite Analitik Paketi, eyleme geçilebilir içgörülere bilgi aktarmak amacıyla sektör bileşenleri, veri modelleri ve sektör tabloları sağlar.
   Teknoloji –  Infor ION® aracı yazılım, Infor Ming.leTM sosyal işbirliği, Infor Analitik, and Infor Mongoose geliştirme platformu
   Temel Şirket Yönetimi – Infor LN, Infor M3, Infor Lawson, Infor SyteLine ve Infor SunSystems
   Yüksek Değerli İlave Uygulamalar– Infor Kurumsal Kaynak Yönetimi, Infor Gider Yönetimi, Infor İK Hizmet Sunumu (Enwisen), Infor PeopleAnswers Yetenek Bilimi, Infor Öğrenim Yönetimi, Infor İşgücü Yönetimi, Infor Epifani Etkileşim

Bilişim Forum

Infor Bulutta Sektörel Uygulama Paketleri Sunuyor
« : 15 Nisan 2014, 14:31:34 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor