Gönderen Konu: Android için canlı skor uygulaması  (Okunma sayısı 744 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı etking

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Android için canlı skor uygulaması
« : 21 Mayıs 2014, 18:17:39 »
Birkaç ay önce iPhone uygulamasını yayınlayan Canlı Skor sonunda Android uygulamasını da yayınladı. Ben kullanıyorum tavsiye ederim herkese

Note 2 telefonuma indirip kurdum gayet güzel çalışıyor başka hiçbir uygulamaya gerek kalmayacak gibi görünüyor. Şimdilik tek eksik olarak web sitesindeki hesaplarıyla uygulamayı eşitleme özelliği gibi görünüyor. Bunun dışında eksiği yok fazlası var. İşte uygulamadan birkaç özellik:

- 26 spor dalından canlı skor (web sitesindeki gibi masa tenisi, bilardo, boks, vs var)
- web sitesindeki gibi farklı spor dallarından maçları Oyunlarım bölümüne ekleyip tek sayfada izleyebiliyorsunuz
- oyunlarım bölümüne eklediğiniz maçlardan gol olunca veya maç bitince anlık uyarı alabiliyorsunuz

Ayrıca kullanımı da oldukça kolay.

Uygulamanın Google Play linki: http://bit.ly/O7QPMu

Birkaç tane de fotoğraf:

You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı speaks61

• Çömez
  • **
  • Toplam: 0
Ynt: Android için canlı skor uygulaması
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2014, 14:52:13 »
güzel uygulama olmuş. ben sadece futbol takip ettiğim için gollercepte uygulamasını tercih ediyorum..

Bilişim Forum

Ynt: Android için canlı skor uygulaması
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2014, 14:52:13 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor