portakal

Gönderen Konu: WOW, KAL Online, Diablo Çok ucuz gold alımı  (Okunma sayısı 2469 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Georthony

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
WOW, KAL Online, Diablo Çok ucuz gold alımı
« : 09 Haziran 2014, 08:45:54 »
Merhaba arkadaşlar,

Çok ucuza oyun içi item ve gold alma yöntemine denk geldim geçen gün. Daha başka oyunlar da var ama başlıkta saydıklarım ülkemizde daha rağbet gösterdiğimiz oyunlar. İnceleyin derim. Off-Gamers diye bir site. Kredi kartı kulanmak istemeyen ya da kullanmayan arkadaşlar da e-cüzdanlar ile ödeme yapabilir. Ben baktığımda en ucuzu WebMoney olarak görünüyor. WebMoney hesabı açmak için: http://www.wmtransfer.com

Ayrıca ben resmi adresleri ile görüştüm. Türkçe destek veriyorlar. Kredi kartı kullanmayanlar ya da bilgilerini internette paylaşmak istemeyenler için efsane sistemleri var. Siz de bir iletişime geçin isterseniz.

Skype adresleri: webmoney.turkiye

Mail adresleri: [email protected]

Sorularınız olursa da buradan bildiğim kadar cevaplarım.

Çevrimdışı Fredsa

• İlk Adım
  • *
Ynt: WOW, KAL Online, Diablo Çok ucuz gold alımı
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2014, 14:29:22 »
webmoneyi biliyorum. Bu tip bir çok site ile anlaşmalılar. Güzel bir ödeme sistemi. Sitelerinden kayıt oluyorsunuz. Sonra bir cüzdan açıyorsunuz hesabınızda. Bu cüzdana çeşitli yöntemler ile yükleme yapıp anlaşmalı 120 bin küsur siteden alıveriş yapıyorsunuz. Kredi kartınız yoksa ve bankacılık kullanmıyor ya da güvenlik açısından paylaşmak istemiyorsanız en iyi sistem budur. Komisyonları da oldukça düşüktür. [email protected] mail adresinden de Türkçe destek verirler

Çevrimdışı armuduniyisi

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2014, 14:22:05 »
teşekkürler güzel paylaşım.

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2014, 14:22:05 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor