portakal

Gönderen Konu: Doktor Web Tasarım  (Okunma sayısı 1263 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kmkbilisimm

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 7
  • Toplam: 0
Doktor Web Tasarım
« : 29 Eylül 2014, 13:30:31 »
KMK Bilişim Teknolojileri tarafından hazırlanan e-doktor projesi tüm uzman doktorların işlerini kolaylaştırıyor ve iş güçlerini azaltıyor. Bilişim teknolojilerini en üst seviyede kullanmaları amaçlanan e-doktor projesinde doktorlar bulunmuş oldukları alanlarla ilgili bilgi ve becerilerini doktor web sayfaları aracılığı ile insanlara duyurabiliyorlar.


E-Doktor Projesi dünya standartlarında uygulamalara sahip profesyonellere yakışır bir altyapı ile hazırlanmıştır. Olması gereken tüm özellikler düşünülerek hazırlanan e-doktor projesi tam anlamı ile kullanıcı dostu bir uygulama.


E-Doktor Projesi ile oluşturulan doktor web sayfaları KMK Bilişim Teknolojilerinin tasarım ekibi tarafından her uzman doktor için özel olarak oluşturulmaktadır. Oluşturulan doktor web siteleri tüm akıllı cihazlara uyumlu, tüm tarayıcılara uyumlu ve web standartlarına uygun şekilde hazırlanmaktadır.


KMK Bilişim Teknolojileri e-doktor projesi için oluşturmuş olduğu özel destek birimi de yine doktor ve sağlık sektöründe tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Doktor web sayfaları hazırlanmadan önce bu birim tarafından projelendirilerek hazırlanmaktadır. Her uzman doktor e-doktor projesinden www.doktorwebtasarim.com internet adresinden erişerek faydalanabilmektedir.
 

Bilişim Forum

Doktor Web Tasarım
« : 29 Eylül 2014, 13:30:31 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor