Gönderen Konu: Hasta Takip Programı  (Okunma sayısı 1391 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kmkbilisimm

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 7
  • Toplam: 0
Hasta Takip Programı
« : 29 Eylül 2014, 13:32:24 »
Doktorlar artık hastalarını kolayca hasta takip programı ile mobil takip edebilecekler. KMK Bilişim Teknolojileri hasta takip programı ile doktorlara dünyanın her yerinden istenilen cihazla hasta bilgilerine ulaşabilme imkânı sağlıyor.

Doktorlar, hastalarını çevrimiçi olarak takip edebilir, hastalarla kolayca iletişim kurabilir ve zamanlarını sağlıklı kullanabilirler. Hasta iletişim bilgileri, hasta randevu işlemleri, hasta görüşme kayıtları, hastalara ait cari hesaplar, hatırlatmalar ve ajanda gibi birçok hasta işlemini tek noktadan yönetebilirler.

Windows sunucularda dünya standartlarında tüm bilgiler yüksek güvenlik önlemleri ile koruma altında saklanmaktadır. Kurulum gerektirmeden kolayca kullanılabilen hasta takip programı, doktorları herhangi bir bilgisayara zorunlu kılmadan diledikleri bilgisayardan veya akıllı cihazlardan kullanma kolaylığı sağlamaktadır.

Her doktorun ihtiyacı olan hasta takıp programına hemen sahip olabilmeniz için www.hastatakip.biz internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli

Bilişim Forum

Hasta Takip Programı
« : 29 Eylül 2014, 13:32:24 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor