Gönderen Konu: Water Metropol Su Arıtma'da Benzersiz Kampanya 1 Alana 1 Bedava  (Okunma sayısı 632 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayyildizsuaritma

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 8
  • Toplam: 0
Merhaba arkadaşlar sizlere buradan bir duyuru yapmak istiyorum.Water Metropol Su Arıtma Sistemleri 17 yıllık tecrübeye sahip olduğu bilgi ve beceriyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren su arıtma ve arıtma cihazları konusunda satış,teknik servis,bakım ve onarım yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; su arıtma cihazı satışı,teknik servis, filtre,aktif karbon filtre, tezgahaltı arıtma cihazı, tezgahüstü arıtma cihazı, evsel su arıtma, endüstriyel su arıtma, inline filtre gibi birçok ürünlerin satışını, bakım ve onarım işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz satış sonrası ; Periyodik olark düzenli bakım operasyonlarını da kapsamaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede su arıtma sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Water Metropol Su Arıtma Sistemleri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İletişim Bilgilerimiz:

Gsm:0506 852 15 15
Tel:0312 332 43 11
Faks:0312 332 43 72
E-Mail:[email protected]
Website:http:You are not allowed to view links. Register or Login
Website:http:You are not allowed to view links. Register or Login
Website:http:You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor